Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a rozgics vezetékn...

Szerintetek a rozgics vezetéknévhez milyen nevek illenek? Leventét szerettem volna, de abból már túl sok van. Lánynévnek a ramóna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Rozgics Laura,

Rozgics Máté, Marcell

Nekem a Levente és a Ramóna nem tetszik, de ez az én véleményem, de nem is illik a vezetéknévhez! Amúgy meg ha nekem tetszik egy név, nálam nem az dönt, hogy mennyire gyakori vagy sem!

2010. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rozgics Rozália :) Egy jó barátnőm Rozi, és szerintem nagyon szép név. Én azokat szeretem, amik alliterálnak, nem tudom miért. A Ramóna is szép név, de a dallama szerintem nem egyezik a Rozgics-éval.
2010. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Utálom a Máté nevet, sztem tök gáz és mostanában mindenki ezt futtatja...


Nekem a Málé jut először eszembe erről!


Máté te Málé...

2010. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nev illik hozza, de inkabb valami magyarosabb, nem Ramona. Nehogy mar azert ne add azt a nevet, amit akarsz, mert sok van belole. Mindbol sok van. Sokkal tobb Matet ismerek, mint Leventet.
2010. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az a baj a Levivel,hogy a barátnőm kisfiát is úgy hivják,meg sok ismerősünk levente.
2010. aug. 5. 23:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Rozina
2010. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nyilván az ember olyan nevet akar adni a babájának ami a rokonok, barátok, ismerősök között, ha elő is fordul akkor sem gyakori! De ha neked tetszik a Levente, akkor adhatod szerintem attól, hogy a barátnőd babáját is így hívják, ha nekem tetszik egy név, akkor én ilyenen nem gondolkozok!

Az én kislányomnak a neve is gyakori, van a családban, nem a közvetlen, hanem a távolabbi rokonságban, de nekünk tetszett!

Ha pedig kislány lesz akkor nem lesz ilyen gond! :)

2010. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se az aapján adj nevet hogy mennyi van belőle:) Nekünk meg a szomszédunk lányát hivják ugyanugy mint a mi lányunkat.Csak ő már egy éves mult amikor mienk született. (Ők Zsófik).Szerintem valami egyszerű nevet keressetek pl Nóra vagy hasonló rövid név passzolna hozzá!
2010. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Levente és a Máté, ami tetszik. Én azt akarnám adni a babámnak, névválasztás előtt vagyok én is. De én nem azt nézem mennyire gyakori, hanem hogy tetszik. Bár én a vezetéknév miatt gondolkozok a Leventén, mert Mandula Levente. S nem tudom mennyire gúnyolnák, de én meg ezen agyalok, szóval nem vagy egyedül:). De így hogy írta egy válaszoló a Mátét, hát akkor igaz lehet az, amit egy bnőm mondott, mindenre kitalálnának gúnynevet.
2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak Roznik nevű rokonaim(egy kicsit hasonló a hangzás) Ők Emőke és Tímea.
2010. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!