Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen 6 kg plusz. Hol...

22 hetesen 6 kg plusz. Hol lesz így a vége? :-(

Figyelt kérdés

Nagyon figyelek a táplálkozásra, átlagban 1600 kalóriát és 160 gramm szénhidrátot fogyasztok. Mellette sokat mozgok, mégis folyamatosan nôl a súlyom :-(

Az elején nem émelyegtem, így nem is fogytam.

Egyébként 170/63-al kezdtem



2020. szept. 3. 22:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát én 10kg alatti hízásról még álmomban sem mertem gondolni🤣🤣 az elsővel is úgy lett 13, hogy nagyon figyeltem mit és mennyit eszem. Korházból amikor kijöttem 9kg-val voltam kevesebb, majd kis odafigyeléssel lement még 8 kg, igy 4 kg-vel lettem kevesebb, mint a kezdősúlyom.

Eddig nagyon hasonlóan hízom, mint először, annyi hogy az elsőnél 24-30 hét között, csak 1kg jött fel, addig, meg 8kg.

Ez tartja bennem most is az erőt.

2020. szept. 4. 15:16
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 21+6 vagyok. 4 napja volt 5,5kg plusszom, de 2 napja beteg vagyok, ugyanannyit eszek viszont 2-3x annyit iszok, ma pedig az mutatta a mérleg h 2kg-t fogytam. Valószínűleg csak víz. Ne aggódj 😊
2020. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!