Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen arra gondoltatok,...

37 hetesen arra gondoltatok, hogy ez már nagyon a vége vagy mit éreztetek, hogy voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem elképesztően fáj a csípő csontom, éjszaka a legrosszabb, alig tudok egyik oldalról a másikra fordulni, de kb 20 percenként muszáj, mert görcsöl a lábam is meg minden bajom van. Öltözés is nagyon nehéz, a lábamon a körmeim levágása egy kész rémálom. Alig bírom a házimunkát megcsinálni, nagyon kimerültnek érzem magam. Remélem majd visszatér a régi energiám.
2017. okt. 2. 22:35
 1/5 anonim válasza:
Reméljük.
2017. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első terhesség vége minden szempontból borzalmas volt! A másodiknál ilyenkor volt egy kis "kezelhető" gyomorsav, ezen és a nagy hasan kívül mintha nem is lettem volna terhes, cserébe napi 3x szúrtam magam inzulinnal...
2017. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso honap borzalmas volt.Ugy ereztem szet akar szakadni a derekam, a hatam, fajtak a labaim, savam volt szinte ulve aludtam, a szemerem csontom eszmeletlen modon fajt.Alig vartam, hogy megszuljem a babam.Aztan tulhordtam egy hetet.Most a masodikkal 20 hetes vagyok, remelem most elkerulnek ezek a fajdalmak🙂

Kitartas mar nincs sok hatra!!

2017. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

végig kis pocakom volt azzal nem volt bajom, (ahhoz képest 3540 grammos babánk lett) nekem a farcsontom fájt nagyon , de én császárra készültem téraránytalanság miatt, így a 37.héten már tudtam h csak 13 nap van hátra és vissza számolgattam


ami zavart h nem lehetett hason aludni én ettől megőrültem, hason aludni a legjobb

2017. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor hagytam abba a munkát pultosként, és kezdtem a csedet.

Nagyon jól voltam, panasz nélküli volt az egész terhességem.

Úgyhogy akkor kicsit szusszantam, mindent megvettem a gyereknek, befejeztük a gyerekszobát, szóval nem unatkoztam. Végül 39+4 hetesen szültem.

2017. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!