Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen mennyi plusz...

26 hetesen mennyi plusz kg-nál jártatok? Mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés

Mindenki fel van háborodva,h keveset hìztam,meg keveset eszem. Tènyleg ìgy lenne?

168/61,6 estem teherbe, most vagyok pont 64.

Ezt eszem egy nap:

Reggeli: teljes kiörlèsű kenyèr+felvágott. +tejeskávè.

Ebèd: amit èpp főzök (normál adag)

Uzsi: ez valami nasi.vagy fagyi,vagy kalács.

Vacsi: általában leves,vagy tej müzlivel +alma.


Tènyleg többet kène ennem?


2016. ápr. 11. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ugyan így voltam aztán a 29-30.hettol hirtelen 6,5kg plusz!! 34+4hkm:))) mar +10kg van rajtam :))
2016. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 8 kg-t híztam addigra, összesen 14-et, 5 hete szültem, most már csak 3 van.:) viszont az mind a hasamon látszik, így átadják a helyet a buszon, én meg gátlástalanul leülök:D


én nem ennék nasit délutánra, viszont ennék helyette gyümölcsöt, a fruktóz sem a barátunk, de a kalácsnál inkább az. este meg nem ennék már gyümit.


vedd figyelembe, hogy tavasz van, egyre kevesebb kaja is elég az embernek, főleg majd nyáron. ilyen szempontból szerencsés időben leszel nagyterhes egyébként (én télen voltam...).

2016. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a hízásod. Én olyan magas vagyok mint Te, de 57 kilóval estem teherbe, 62 kg voltam a 26. héten, a vége 67 kg lett. Nem kötelező huszon..kilókat felszedni egy egészséges, normál súlyú babához.
2016. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En most vagyok 27 hetes es eddig 2 kilót fogytam. A hasam baromi nagy es a baba is tökéletesen fejlődik. Egyszerűen nem tudok sokat enni... Igy nem hizok! Senki nem mondta h probléma lenne. A védőnő meg is dicsért, bár nem érti ekkora pocakkal h lehetek még mindig mínuszban. Az előző terhességemnél is csak 5 kilót híztam es 57cm-es 3,5kilos kisfiam született... Szóval ne aggódj! Örülj h csak ennyi!
2016. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan szerencsés aki 8kg-t hízik egész terhesség alatt, de azért nem az a nagy átlag. Szerintem is egy normál testalkatnál a 12kg rendben van. Nekem mindenhol 11-15kg-t ír “normálisnak”
2020. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!