Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mennyit mocorgott...

35 hetesen mennyit mocorgott a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset mozog napok óta viszont vagy 3x csuklik. Ez normális? Nálatok mennyire mocorgott ebben a korban?

2020. szept. 4. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már rengeteget és azóta is nyomja (39+3 hetes vagyok). Lehet, hogy frontot érez, bár most nem tudok róla, hogy lenne. Figyeld, ha jelentősen megváltozik a mozgás intenzitása, akkor nem árt ránézetni szerintem.
2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem változó mindig. Általában akkor nagyon aktív ha ülök vagy fekszek. De inkább az esti órákban. Csuklani is szokott egy nap egyszer vagy kétszer.
2020. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém eleget mozgott,de sokat feküdtem és bizonyára nem fért el, persze evési időben is elég aktív. Csuklani a mai napig 2-3x szokott. (37+6) Én azt tanultam, hogy naponta legalább 5 mozgást kell érezni, remélem annyi azért megvan. Elvileg lesz még egy ultrahangod, megkérdezheted mi okozhatja.
2020. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset mozog. Orvos!!! Lehet valami gond van, pl. nálam is, későn mentem!
2020. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Inkább egy felesleges ügyeletes kör, mint tragédia!

Én lassan egy éve vesztettem el a babámat 39.héten. így.

Aznap gyanus nyugi volt. De vártam hogy délután-estefelé beindul a bugi, ahogy szokott. Kicsit próbáltam a hasam simogatni, megmaszírozni hogy mozgásra ösztökéljem, de elmaradt a reakció.

Mire a kórházba értünk már nem volt szívhang.

2x volt a nyakára tekeredve a köldökzsinór, és nagyon meg volt feszülve...ez volt a gond...

Javaslom mindenkinek, ne bagatelizálja el senki az ilyesmit!!

2020. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon sajnálom 😢 🖤🤍


Köszönöm mindenki hozzaszolasat, mozog persze csak nem annyit, mint eddig. De most is picit ficereg és persze csuklik. Reggel és este mindig csuklik, meg van hogy napközben is. Csak eddig azért úgy megvolt a kis "menetrend", mikor mocorog jobban vagy egyáltalán. Most meg elég minimal. Jovoheten megyek uh ra meg nst is lesz.

2020. szept. 4. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!