Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog hogy többször...

Normális dolog hogy többször éles fájdalmat érzek éjszaka forudás közben?

Figyelt kérdés
36 hetes km vagyok, második babámat várom. Az elsőnél nem tapasztaltam ilyet, ezért kérdezem. Ha esetleg nem folyna el a magzatvíz, honnan fogom tudni, hogy menni kell a korházba? Kizárólag a 10 perces fájásokra kell figyelni? Köszi előre is a válaszokat.
2010. aug. 6. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a fájásokra kell figyelni. Ha beleülsz egy meleg kád vízbe és attól nem múlnak el a fájások, akkor megindult a szülés. Nálam egyik gyereknél sem folyt el magától a magzatvíz, mindkettőnél a szabályos időközönként jövő fájások jelezték, hogy "itt az idő".
2010. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de szeretném megkérdezni, hogy neked is voltak szülés előtt erős görcseid éjszaka, vagy bármilyen előjele a szülés megindulásának?
2010. aug. 6. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettőnél olyan 20. hét környékétől voltak görcseim, ami az idő előrehaladtával erősödtek. Kisfiamnál elment a nyákdugóm hérfőn este és szerdán déltől jöttek a 20 perces fájások, este 9-re lettek ötpercesek. Egyébként a görcsök sose voltak olyan erősek nekem, mint a rendes fájások. Éjszaka meg egyáltalán, inkább nappal mikor megerőltettem magam. Nem lehet, hogy valami ideget nyom fekvés közben?
2010. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!