Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben vagyok, és...

Első trimeszterben vagyok, és annyira fájnak a melleim, hogy néha majd meg őrülök, de főleg éjszaka.Mitől van ez, van rá valami megoldás, hogy enyhíteni tudjam a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Minden eggyes mozdulatra, fordulásra nagyon érzékeny, nem bírok aludni.

Pedig napközben semmi bajom (persze azért érzem, hogy vannak), de nagyon jó érzem magam.


2009. jan. 16. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam már ilyet, hogy még az is fáj, ha a poló, vagy melltartó hozzá ér! Nem tudom van e rá valami megoldás, de talán a 2. trimeszterre elmúlik! Sajnos nem tudok okosat mondani, csak bíztatni, hogy kitartás! Ennyit megér egy kisbaba!!!
2009. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanez a problémám volt az első trimeszterben, most 15 hetes vagyok. Már elmúlt. Szerintem csak próbáld meg túlélni, nehéz, tudom, én is megőrültem úgy fájt. Szerintem neked is elmúlik magától.

És biztos vagyok benne, hogy sokmindenkinek fáj.

Csak légy türelemmel!

2009. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást. Persze, hogy megér :D

Hát lehet, hogy lesz még pár álmatlan éjszakám, de szerencsére az elkövetkező 1.5 hétben lesz alkalmam nappal is pihenni (feltéve, ha megy!).

Sok boldogságot!

2009. jan. 16. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is nagyon fájt eleinte de inkább csak napközben. Néha még a buszon, metrón szóval utcán emberek közt is odakaptam mert hirtelen beleszúrt. Én semmivel nem tudtam enyhíteni de kb.13-14 hetesen már nem emlékszem,h. fájt volna.

Nemsokára újra fájni fog :-/.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem eddig csak érzékeny volt, most vagyok 20 hetes, és néha annyira fáj, de szerintem a hideg miatt is, mert ha kimegyek hiába vagyok beöltözve elkezd szúrni. Reméljük neked elmúlik a 2.ik trimeszterre, de ahogy látom elég változó kinek mikor meddig fáj.

Boldog Babavárást!

2009. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszter nekem is így telt. Borzasztóan érzékenyek voltak. Nem tudtam vele mit kezdeni. De szerencsére ez a második trimeszterre szinte elmúlt. Annyi maradt csak, hogy ha hidegben vagyok, bedurran és akkor aztán jajj. Na akkor a legrosszabb!

Amúgy nem hiszem, hogy kellene vele bármit is kezdeni. Főleg nem borogatni. Hallottam egyszer, hogy valaki azt akart csinálni, a nemnormálisa!

Remélem neked is hasonlóképpen kellemesebben telik majd a második trimi, mint nekünk.

20 hetes kismami

2009. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, nagyon érzékenyek, és éjjel, ha kidugom a takaróból a kezemet, és egy picit is fázik a kezemszára, akkor már befeszülnek, a mellbimbók akkorák lesznek, mint egy cseresznye, felébredek, jajgatok, és várom, hogy elmúljon. :))

Ezért aztán hidegben nem nagyon megyek ki, mondjuk jó, mert megtehetem, itthon dolgozom, és éjszaka is elég meleg pizsiben alszom, hogy nehogy fázzak.

2009. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!