Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmegyek a nőgyógyászatra...

Ha elmegyek a nőgyógyászatra és azt mondom pozitív lett a terhességi tesztem, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Belém nyúlkálnak majd?

2020. szept. 8. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Semmit se fog még látni vissza fog hívni két hét múlvára. Minek mész ilyen korán?
2020. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezik mikor volt az utolsó menstruációd.


Csinnak egy UH-ot.

Függően attól, hogy mennyi idő telt el a menstruàció óta választanak hüvelyi, vagy hasi UH-ot.

2020. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálnak*



Egyik doki engem megvizsgált manuálisan

Másik nem

2020. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Július 19én volt utoljára menzeszem. Múlthét kedden, azaz 1-én jött egy kevés "vérzés". Tudja valaki ezt hogyan kell kiszámolni hány hetes terhes lehetek?
2020. szept. 8. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Az utolsó menstruációd elsô napjától számolják


7 hetes plusz 2 napos vagy


[link]

2020. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Kb 8 hetes lehetsz akkor, mostmár elmehetsz nőgyógyászhoz ha gondolod. Meg fogja kérdezni, hogy mikor jött meg utoljára, majd csinálni fog egy UH-t, az első UH többnyire hüvelyi. Ha talál szívhangot akkor kapsz egy papírt az élő terhességről és ezzel kérhetsz a védőnőhöz időpontot, hogy kiállítsa a kiskönyvedet. A kiírt dátumod április 26. lesz ha szabályos 28 napos a ciklusod, ha hosszabb/rövidebb akkor +- annyi nap április 26.-hoz amennyi az eltérés a 28 naphoz képest. Gratulálok! 😊
2020. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ilyenkor hüvelyi UHt csinált az orvosom. Lehetséges hogy már szivhangot is hallani fogtok, de legalább pulzalast nagyon valószínű 😊
2020. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ilyenkor csak manualis vizsgalat volt.. Menstruaciobol szules várható idopontjanak kiszamolasa, kaptam paporokat, beutalokat, babacsomagot. Ezutan volt uh, vérvétel, védőnő stb.
2020. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7+1 hetesen voltam először, nekem sima hasi ultrahangot csinált. Azt mondta, ha így lát valamit, akkor nem lesz hüvelyi. Láttuk és hallottuk is, úgyhogy megúsztam ennyivel 😊 Adott egy papírt, a terhességről és mehettem haza. Ezzel a papírral kell elmenni a védőnőhöz és ő ismerteti veled a további teendőidet.
2020. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!