Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja fáj jobb oldalt fent,...

2 napja fáj jobb oldalt fent, a hátamban a bordám? Ez lehet a testtartás? Vagy inkább menjek orvoshoz? (Kicsit kezdek rá stresszelni) 25 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Nem mondanám húzódásnak a fájdalmat. Olyan érzés mintha pár percenként valaki fent a hátamban a 2 bordám közé döfne valamit. 1-2másodpercig tart az éles szúró fájdalom. Nem emlékszem hogy meghúztam volna, megütöttem volna, stb... csak úgy jött magától. Hozzáteszem mozgásra légzésre nem erősödik, ezért furcsa nekem. Ez csak egy spontán jelentkező szúró fájdalom pár percenként. 🤔 valaki tapasztalt hasonlót? Hipohonder vagyok, nem kicsit, hanem nagyon, úgyhogy a tüdőráktól kezdve az övsömörig már minden megfordult a fejemben. 🥲

máj. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy becsípődött izom.
máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!