Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is munkanélkuli terhesen?...

Más is munkanélkuli terhesen? A koronavirus kezdetén lettem terhes és akkor szunt meg a munkám. Azután nem tudtam elhelyezkedni, fusztrált vagyok,és magányos, mit tegyek ilyen helyzetben, más is van igy?

Figyelt kérdés

Lehet felvennének vhova, de nem tudom ha bírnám mert pörgős és mindig délután kellene dolgoznom, illetve már egyre jobban nő a hasam is, és a férjem ráadásul már nemnagyon engedne mert félt hogy ha későn megyek haza nehogy bajom legyen .

De így hogy othon vagyok és ugy érzem mentálisan megyek tönkre.



2020. szept. 9. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Én szinte az elejetől kezdve itthon vagyok. Van munkám de táppénzen vagyok. Nekem is volta amikor besokaltam néha az itthonléttől de utána belegondoltam, hogy ugyanez lesz már itt lesz a baba is. Szerintem így már ne keress munkát.
2020. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Terhesen ki alkalmazna, hogy aztán hamarosan táppénzre menj?
2020. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Miért mennél tönkre mentálisan? Éljél a hobbidnak, olvass könyveket, tanulj egy idegennyelvet passzióból, főzz különleges kajákat, tornázz. Nyilván te tudod mit szeretsz szabadidődben csinálni, azt most ki lehet maxolni, új dolgokat kipróbálni. Most már felesleges visszamenni dolgozni.
2020. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Ja stresszelsz megérzi a baba is.

Relaxálj. Most nem a munka az első, hanem a babád. :)

2020. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

En dolgozom,korhazban.

Nem tudnek otthon ulni..

2020. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tudom, én se nagyon bírom. Ismerősöm 4 orára lehet alkalmazna csak meg kell kérdezzem. De segítőkész tipus es bevagyok jelentkezve munkakeresőnek igy kapna rám támogatást.

Nagyon nem bírom othon.

2020. szept. 9. 16:06
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Márciusban elbocsátás volt a cégnél a vírus helyzet miatt... Áprilisban teherbe estem... Engem visszavettek volna utána... De a rosszullétek miatt passzoltam... De mivel megvan a 365 napom... Igy annyira nem aggasztott a dolog...
2020. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
#7-es ugye tudod, hogy ha a szülés napján nem vagy biztosított, akkor hiába van meg a 365 napod, csak gyest fogsz kapni?
2020. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

#8.as

Tudom persze... De ha nem tudok mit tenni ezzel akkor verhetem en magam a földhöz... 😂

2020. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Plusz hozzáteszem... Veszélyeztetett vagyok... Szóval alapbol táppénz lettem volna... Szóval sok választásom nem volt amúgy sem... Kicsit belett nézve ez a dolog...
2020. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!