Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » J.hét péntekre van időpontom....

J.hét péntekre van időpontom. Megvárjam vagy irány a doki?

Figyelt kérdés

Nem tudom hány hetes terhes lehetek,múlt hétvégén teszteltem 2 pozitívat.

Jövőhét péntekre adtak időpontot első vizsgálatra,viszont múlt hétvégén másfél napig eléggé görcsöltem,azóta már nem görcsölök,de furának érzem az alhasam.

Észrevettem,hogy terhelésre mintha keményednék,illetve ha felidegesítem magam. Pedig ilyenkor még nem szokás keményedni,de ahhoz tudnám hasonlítani ezt az érzést.

Ez normális?

Van már két gyerekem,de velük nem volt ilyen érzésem,csak szúrkák,de megjön érzés,keményedés érzés nem.

Illetve tegnap barnáztam,ma is. De a wc papíron nem hagy nyomot,csak az alsóneműn,illetve nem sok.

Múlthéten sokat emelgettem a munkahelyen,akkor még nem sejtettem,hogy terhes vagyok.

Most táppénzen vagyok,mert le is betegedtem,szarul voltam,ma kezdek jobban lenni. Nem tudom lehet-e összefüggés.

Kivárjam-e az időpontot vagy elmenjek már most orvoshoz?


2020. szept. 9. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En holnap reggel felhivnam az orvosomat, és megkerdezzem, mit javasol, bemenjel e. Ha problémád van, akkor rögtön be kéne venniük, nem számít az időpontod. Lehet ír fel progeszteron és pihenés javasol. Szerintem ilyen kis terhesség el nem tud többet tenni. Nem tudod mikor volt az utolsó menzid? Abból kikovetkeztetheto, hány hetes vagy.
2020. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem így fogok tenni.

Csak elég megterhelő a munkám és a jhetet végig kéne még dolgoznom,mielőtt eljutnék a vizsgálatra.

Augusztus 5.-én jött meg az első nap,a ciklusaim általában 28 naposak,de sosem jött meg pontosan. Előbb vagy később általában.

2020. szept. 9. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve a legfontosabbat kihagytam,hogy egyszarvú méhem van. Ami ugye rizikófaktor.
2020. szept. 9. 19:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül hegtergesség lett a diagnózis😞
2020. szept. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!