Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesvitamint és magnéziumo...

A terhesvitamint és magnéziumot is kihányom, ez bajt lehet?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, de már 2 hete, hogy kihányom a magnéziumot és a terhesvitamint is bevétel után 10 percel kb.

Mindenhogy próbáltam, evés után, előtt közben de sehogy sem marad bennem. Viszont, én terhesség mellett étteremben dolgozom, szükségem lenne az energiára. Azelőtt minden vitamin lement probléma nélkül. Most mi fordulhatott meg bennem?



2020. szept. 12. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, bár általában az éhgyomor miatt nem marad meg. Ha nem megy, ne erőltesd, esetleg a folsavval próbálkozz csak. Semmi bajod nem lesz ha nem tömöd magad végig vitaminnal, ha szükséges a szervezeted úgyis mindent mozgósít, és majd pótlod.
2020. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj másik vitamint...az egyiket èn is kihánytam

Másikkal semmi bajom nem volt

2020. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam. Rém rosszul vagyok egész nap. Ezért este fekvés előtt veszem be pár falattal. Azóta nincs baj vele.

12hkm

2020. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hánytam a trimeszter nevű vitamintól szörnyen, cseréltem Ladeevit extrára: egyet se hánytam ki.


Magnézium:

magnerot: kihánytam

magnézium citricii: kihánytam

magne b6: keményedtem tőle, itt már kiborultam

magnosolv por, mind lennmaradt, nagyon jó székrekedésre is


Így Ladeevittel és Magnosolvval nyomtam végig.


Nekem a magnézium szagával van a bajom.


38 hetes

2020. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel szinte egyszerre estünk teherbe, nekem nem volt ilyen panaszom az Elevittel, viszont neki hányingere volt többször is az első hetekben. Miután viszont nem éhgyomorra vette be a vitaminokat, utána nem volt ilyen problémája. Magnéziumból a Magnesolv port ajánlom, az a legjobb!
2020. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!