Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Capuccinót vajon ihatok?

Capuccinót vajon ihatok?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok,nagyon szeretem a kávét(sok tejjel hígitva) és a vérnyomásom miatt szükség is van rá,de 3 hete még az illatát sem tudom elviselni..Vettem capuccinót(vaníliást) vajon azt naponta ihatom vagy abban is sok a koffein?
2010. aug. 6. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annak bírod az illatát, akkor nyugodtan idd! :) Én minden nap tejes kávét iszok!

30 hetes kismama

2010. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt naponta ittam tejeskávét (volt hogy 2x is naponta), és délutánonként egy capuccinot. Minden rendben zajlott végig a terhesség alatt és most is, már 10 hós a kislányom.
2010. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy az illatát "eddig még" bírom...

Köszönöm a válaszokat. :)

2010. aug. 6. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Idd nyugodtan, de pár hét múlva már kávézni is fogsz tudni :) Azt is lehet majd! Persze nem literszámra.
2010. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!