Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem lenne jobb ha...

Szerintetek nem lenne jobb ha valami féle klónozás segítségével lehetne egy nőnek kis babája ?

Figyelt kérdés

Nem osztódásra gondolok feltétlen hanem pl valami olyasmire hogy ha egy nőnek megvan mindene pénz és több éve vágyik babára és jó anya lenne stb tehát hogy ne kelljen függnie férfiaktól.

Tehát valami olyasmire gondolok hogy nem jobb lenne ha a természet eleve úgy alkotta volna meg a női testet hogy mittudomén minden meglenne a testében ami egy babához kell. Értitek.

Sokszor gondolkozok azon hogy, oké hogy valaki olyan szerencsés hogy megtalálja az igazit, pontosan őt találja meg az a bizonyos férfi. Akivel jobb esetben férj és feleség lesznek. Persze ezekből is van sok válás. Na meg persze az a tudat hogy kapcsolatba fogant nem erőszakba vagy nem egy lombik 254 számú csőben lévő idegen spermiumtól.

De sajnos a mai világban nehéz találni párt. Sajnos 30 évesen is pl. Ezt most nem részletezem hogy miért mert nem ez a téma.

Egyébként amire én gondolok, kicsit hasonlít a szexmisszió című filmhez. Hozzá tartozik hogy csak lányok születnének mivel hát nem is lenne szükség férfiakra nameg veszekedés sem lenne. Meg ugye eltűnne az y kromoszóma. Egyébként nem kell le hurrogni elméleti kérdés hogy mit gondoltok erről. Nyilván tudom hogy aki kapcsolatban van vagy férje van az azt fogja mondani hogy nem lenne jó. Tehát csak elméleti.



2020. szept. 15. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Pont azért nem lenne jó, amit a végén írtál.

"Meg ugye eltűnne az y kromoszóma."


Miből gondolod, hogy aki nem bír együtt maradni egy férfival, az elbír egy gyerekkel? És miből gondolod, hohy két nő jól kijönne? Én pl. jobban elvagyok a férfiakkal.

Na meg nekem hiányozna a szex a férfival.

2020. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem támogatnám
2020. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére keresztény országban élünk és a Fidesz van hatalmon. A miniszterelnök úr NEM fogja engedni az ilyesmit. És ezt jól teszi.
2020. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

3-as, hát igen, hiszen ha a miniszterelnök úr engedné, akkor lehetne ilyen :D :D :D Csak rajta múlik!!

Kérdező, nincs ilyen és ne is legyen. A szaporodás nem a párkapcsolattól van, az emberi sajátosság. Mindenkinek egyéni felelőssége. Egy nőnek pedig igenis lehet egyedülállóként is gyereke, vannak erre megoldások.

2020. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem látom be, hogy mi a különbség eközött meg egy spermadonoros lombik között. Vagy akár aközött hogy megkérsz egy pasit, hogy ejtsen teherbe a szokásos módon aztán meg hagyjon békén, ha maga a lombik zavart. Bár a klónozás is egy lombikban (vagy egyéb tárolóeszközben) történik, szóval ezt a kifogást nem teljesen értem.

Én nem vagyok ellene a tudományos/technológiai előrelépéseknek ezen a téren (sem), de biztos vagyok benne, hogy megvan az evolúciós oka, hogy miért csak az alacsonyszintű organizmusok esetén van aszexuális reprodukció.

2020. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

És akkor kitől akarsz függeni? Mert azok a nők akik vagyonosak most se függenek a férfiaktól, azok akik meg nem vagyonosak ugyanúgy kiszolgáltatottak lennének a klon-bebivel.

Amúgy meg jó családban élni, szurkolok hogy találj egy megfelelő párt, és elfelejtsd ezt a szexmisszio-viziod :)

2020. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Első sorban ha eleve úgy lett volna megalkotva a természet által a nő hogy tudna úgy valami csoda hatályos módon szaporodni , gyermeket várni majd kihordani. Azaz csak nők lettek volna a kezdetektől. Azaz nem tudna hiányozni a férfi nem vagy akár a szex hiszen ami sose volt és sose jött létre az nem is tudna hiányozni. Tehát eleve nem is tudnánk mi az a férfi. csak egy nem lenne az pedig a nő, akinek méhe van és a testében meg lenne minden ami egy babához kell.

Egyébként maszti vagy ilyes fajta kiegészítőket lehetne venni.

Az egyik válaszoló tényleg nem értette a kérdést a hármas volt azt hiszen azon jót nevettem, hogy jön ide a Fidesz, meg hogy engedé e stb. Nyilván ez csak elméleti kérdés volt és nem is lehet ilyet hogy spermium nélkül létre jöjjön a baba.

Csak feltevésként tettem fel.

Jöhet még válasz.

2020. szept. 15. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Genetikai okokból nem gúd ájdí. Az evolúció során okkal jött létre az ivaros szaporodás. A genetikai változatosság által a génhibák jobban kiküszöbölhetők. Szerintem hosszabbtávon nem volna szerencsés. És most ne az alacsonyabb rendű életformák "sikeres" ivartalan szaporodásából induljunk ki. Osztódással szaporodó baktériumok is ha megtehetik cserélnek egymással génállományt.
2020. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Megjegyzem hagyományos módon készülő gyerekkel is lehet "önálló" az anya.

#8

2020. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 6 os
2020. szept. 15. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!