Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális, ha...

Terhesség alatt normális, ha nem kívánom annyira a férjemet, mint előtte?

Figyelt kérdés
30. hétben vagyok, mióta terhes vagyok, teljesen máshogy élem meg az együttléteket, például nem akkora érzelmekkel és intenzitással. Előtte teljesen más érzések fogtak el szeretkezés közben, viszont most nincsenek meg azok az érzések és az együttlétek is ritkábbak lettek (hetente 1 alkalom, néha 2). Szerintetek ez a hormonjaim miatt van?
2020. szept. 20. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem masodik trimeszter kezdete ota van ez. Nalunk redukalodott havi 1-2 alkalomra... Nem kivanom,illetve szex utan valami buntudat,rossz erzes fog el,nem tudom megmondi,hogy mi es miert,utana hamar elillan,de emiatt sem vagyom ra annyira. Szerintem csak a hormonok,de ha szules utan sem mulik el,en fel fogok keresni szakembert. Amugy sztem heti 1-2 nem keves.
2020. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de mi egyetlen egyszer voltunk együtt a terhességem alatt. Nulla volt a libidóm, a férjemben pedig szintén averzió váltott ki a tudat, hogy gyerek van a hasamban. Most alig győzzük kivárni a hat hetet:-) szóval bizonyos keretek között szerintem normális, de legalábbis előfordul.
2020. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, valószínűleg én viszem akkor túlzásba. Remélem elmúlik ez nálunk és visszatérünk a terhesseg előtti énünkhöz
2020. szept. 20. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez normális,később kivánni fogod a férjedet szülésig
2020. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!