Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen normális, hogy nem...

Dorciszm kérdése:

15 hetesen normális, hogy nem érzek semmit? Vajon jól van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon aggódom, igaz hétfőn már megyek a nődokihoz uh-ra, de már egy hete várok rá!

Sajnos egy kis lelki problémaim adódtak egy hete, 4 napig remegtem az idegtől, alig ettem, de tényleg alig, sírtam állandóan és sajnos idegességemben cigiztem is, amit már sikerült leraknom, ahogy megtudtam, hogy baba lesz. De most cigiztem....

túl vagyok rajta, viszont rettentően aggódom, hogy a kis babám is túl van-e, nincs e semmi baja.

Nem érzek semmit, nem faj a hasam nem faj a cicim, semmi.

Bár eddig sem voltak tuneteim, nem voltam egyszer sem rosszul, de most az idegesség és a cigi miatt aggódom.

Eddig az összes eredményem rendben volt, viszont sose jön el az a hétfő....

A pocim se nagyon nő, egy kicsi van, de ez a négy nap alatt még eskü az is eltűnt... ( gondolom hogy alig ettem ) ... legalábbis remelem.

Mára már megint látszik, de mostanra meg ezért vagyok feszült....

ugye nincs baj?



2020. szept. 11. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, biztosan nincs semmi baja! Sok mindent kibírnak ám ők, elég szívósak. Teljesen megértem az aggódásod, de próbáld meg elterelni valahogy a gondolataidat hétfőig, és ne hibáztasd magad! Hétfőn meglátod majd, hogy az égvilágon semmi gond nincs.
2020. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, hogy terhes vagy.

Erre direktbe rágyújtasz?

Felnőtt ember vagy, történjen akármi, a gyerekedért akkor is felelős vagy!


Más is esik át szörnyűségeken , várandósan, mégsem nyúl cigihez, gyógyszerhez, vagy italhoz.


Embereld meg magad!


Ha valami problémát okoztál, nem most fog kiderülni, majd csak szülés után.


De kívánom, higy a te gyenge jellemed miatt, a kicsinek, ne legyen baja.

2020. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz baja, az a normális, hogy 15 hetesen "már és még" nem érzed magad terhesnek. Ha szerencséd van, a has növekedésén kívül így is marad a harmadik trimeszterig.


Az személyes kotnyeles jótanács, hogy tanuld meg az érzelmeidet kezelni, mert millió stressz fog érni a terhesség, és pláne a gyereknevelés ideje alatt, és nem viselkedhetsz önpusztító módon, no meg a gyerek ellen sem fordulhatsz. Sajnos mi bőven érintettek voltunk a terhesség és pici baba melletti stresszhelyzetekben (súlyos diagnózis, végstádiumos beteg ápolása, egzisztencia megrengése). Nem szabad elhagyni magunkat, a helyzetet kell kezelni, még ha nehéz is.

2020. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Mit keres egyáltalán a cigi elérhetősége a közeledben? Ha tudod, hogy ennyire gyenge vagy, és ennyire felelőssegteljes akkor se gyújtó, se cigi ne legyen a környékeden se, talán útban a trafik felé szivsz annyi friss levegőt, hogy inkább ne vegyél cigit.


Egyébként meditálj, vagy valami mert lesz ez még rosszabb...

2020. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves és nem kedves szavakat!

Igazából nem arra voltam kiváncsi, hogy ki mennyire tart gyenge vagy nem gyenge jellemnek.

Nem 4 napig cigiztem csak 1.

És tudom, hogy lesz rosszabb és lesznek szörnyű napok, de talán ettől szörnyűbb nem kell.

Az apuka HALT MEG! A leendő gyermekem apukaja, de biztosan az itt kioktató emberek közül mindenki vígan viselné.

13 év dohányzás után, igen. Hozza nyúltam. Abban a helyzetben élni nem volt és nincs kedvem csakis a kis baba tartja bennem a lelket... de nem tudtam kontrollálni magam. Kövezzetek meg.

2020. szept. 11. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon sajnálom. De ne aggódj, a babával minden rendben lesz. Alultáplált anyukák is teljesen egészséges gyereket szülnek meg, a méhlepény tudja mit kell kiválasztani :) (tudom, mert én meg terhességem eleje óta fogyok, és utánanéztem). 15 hetesen nem baj ha nem nő a pocid, a visszamenés meg simán lehet attól, hogy elmúlt a puffadásod, mivel hogy nem ettél. És mivel megint elkezdtél enni a puffadás is visszajött. Ha nincs nagy görcsöd, vérzés, stb. akkor addig felesleges aggódni.
2020. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy azota?
2022. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!