Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan altatja az újszülött...

Ki hogyan altatja az újszülött gyermeket? fontosnak tartjatok az elfirdulasgatlo párnát és a melegítőpopsi törlőkendő dobozt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

😂 Elfordulásgátlónak megteszi egy összehajtogatott törölköző, de egyébként butaság kitámasztani, semmi előnye.

A másik akkora baromság, hogy kommentálni se érdemes.

2020. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Melegítő popsitőrlő kendő????

Az elsőbabás az a fogyasztói réteg, akiknek mindent el lehet adni.

2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy nem altattam. Fürdés, evés, kiságy. Annyi, hogy ilyenkor már nem világosban szoptattam, hanem csak sókristálylámpa mellett, ahogy éjjel is. Hamar lett is napirendje, nem cserélte fel a nappalt az éjszakával.
2020. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hülyeség mind a kettő.
2020. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A törlőkendőmelegítő készülék helyett a melegvizes csapot használja a lányom. Ott vizezi be a régi pólóiból vagdosott rongyocskékat, és azzal mossa le a baba fenekét. Igaz, ő a fürdőszobában tud pelenkázni, karnyújtásnyira van tőle a csap.

Én annak idején a bal karomra fetettem babát, "ráültettem" a mosdó szélére, és folyó vízzel mostam le. Ha kellett, a fél gyereket le tudtam így öblíteni. Aztán becsavartam egy textilpelenkába,és elvittem tisztába tenni.

Az előrecsomagolt törlőkendőket meghagytam házon kívülre, de ott a melegítő szerkezet amúgy se használható.

2020. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nincs elfordulásgátló párnánk, ha a picinek háton kényelmes, akkor hátra fog fordulni és csak nyűglődik, hogy mindenáron oldalvást akarom tartani (fekve szopizunk éjszaka, velem alszik babaöbölben, a kezdetekkor nagyon ragaszkodtam a "has a hashoz" pozícióhoz, de aztán amikor rájöttem, hogy azért szenved, mert ő a hátára akar fordulni és úgy akar csak cumizgatni, akkor valahogy könnyebbek lettek az éjszakák).

A nedves törlőkendő melegítő meg szerintem badarság. Az a három másodperc, amíg a hűvös kendő érintkezik a kis popsijával nem oszt, nem szoroz szerintem. Emiatt kár lenne egy külön gépbe beruházni, nekem legalábbis még sosem hiányzott.


Amúgy a babám újszülött korában mindig cicin aludt el. Igény szerint szoptattam, szóval gyakorlatilag 24 órát lógott a mellemen az első 1-2 hétben, így kényelmesen szundizott a karomban/hasamon. Most két hónapos, kézben ringatva/járkálva altatom többségében (és énekelgetek neki, több-kevesebb sikerrel :D ), de este továbbra is a cicit cumizza elalváshoz.

2020. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. szept. 20. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
jó, akkor altassátok. Az ész megáll, mi a baj azzal, ha valaki nem hurcolja 24 órában a baát és nem lóg mellen egész nap? idióták.
2020. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 mégis ki mondta, hogy baj van vele? Én szívesen hurcolom a babám 0-24, de nem gondolom azt, hogy rosszul csinálja, aki nem így tesz. Ha neked úgy kényelmes, akkor csináld úgy, nekem így kényelmes, én így csinálom. A kérdezőnek is gondolom majd beáll egy rend, hogy nekik hogy működik, csak tapasztalatokat és tippeket kért, hogy mások hogy csinálják. #6 vagyok


Megjegyzem, sok baba van, aki nem tud úgy elaludni, hogy csak leteszed és kész, sőt, megkockáztatom, hogy 10-ből 9,5-nek igenis segítség kell, főleg az újszülötti időszakban (akikről a kérdés szól), szóval az a ritkaság, ha nem kell altatni.

2020. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom, a #8-as az, akinek a 0,5 a gyereke a 10-ből. Szerencsés alkat :).
2020. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!