Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 17 hetes. Drasztik...

Most vagyok 17 hetes. Drasztikus terhességi tüneteim voltak, amik múlnak már, de most nagyon fáj a fejem egész nap (sokszor van így, de ma nagyon erős). Mit lehet ez ellen tenni, mert nagyon kimerítő?

Figyelt kérdés
(Az alvástól nem múlik el. )
2007. dec. 16. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomásod rendben van? Egyébként fronthatás van, valószínűleg érzékenyebb lettél. Szedhetsz könnyű, pl homeopátiás fájdalomcsillapítót. Jobbulást!
2007. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hideg is van, és akkor még a hormonok is rátehetnek egy lapáttal. Homeopátiás bogyókat vehetsz be, de erről kérd ki szakember véleményét.

Vagy végy egy jó meleg fürdőt, mártózz el benne,próbálj lazítani, igyál meg egy pohár meleg tejet, és irány az ágy.

2007. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "terhességi fejfájás". A megváltozott hormonok okozzák, nekem is így volt, hogy elmúlt az émelygés jött a fejfájás...stb Az hogy a 12. hétben elmúlik minden tünet, sokaknál nem igaz.
2007. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alacsony a vérnyomásom nem is kicsit.Ennek következtében a 10.hét óta eszméletlen módon fáj a fejem.Van amikor kicit jobban,van,h nagyon.Kezdem megszokni.Nem akarok rá semmit szedni.Azt mondják,h a sok folyadék megoldás lehet.Valóban enyhíti,de napi minimum 3 literről beszélünk.Meg a vietnámi balzsamot is javasolják.Én most próbálom ki,eddig csak a szememet csípi a párolgásával,de a fejem zakatol.Kitartás!
2007. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Most egy jót fogsz mosolyogni, de a barátnőmtől tanultam, a fejfájására mindig fagyasztott krumplit rakott amikor előjött neki, és pár órán belül elmúlt neki!!! Ki lehetne próbálnod, hátha segít. Nem a legdivatosabb viselet, de már nekem is használt!!! És ráadásul migrénes fejfásást múlasztottam vele. Próba szerencse!!!
2007. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!