Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS tegnap ota nagyon erös...

SOS tegnap ota nagyon erös alhasi görcsöm van nap közben kicsit enyhült de most megint nagyon fáj 17hetes vagyok mitöl van ez? Bajt jelent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon erős és rendszeres,akkor én mennék ügyeletre....
2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az ügyelet nem hajt majd el??pl be a korázba ..csak azért kérdem mert elmentem a áziorvosomhoz ki nagyon sok mindent nem tudott mondani irt fel savkötöt mert hogy lehet ogy attol van
2011. okt. 12. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erős ALHASI görccsel terhesen azonnal kórházba kell menni. Hogy lehet, h erre savlekötőt adott a háziorvos?

Nem kell megvárni míg rendszeres. A terhesség ezen szakaszában bármilyen erős görcs vetélést idézhet elő.

2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
SOS nőgyógyászati ügyeletre/szülészetre.Meg fognak vizsgálni és ha nincs semmi legfeljebb hazaküldenek.Sima ügyeletre szerintem felesleges.
2011. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, remélem minden oké!Azért majd írj!!

Én is voltam többször ügyeleten, és hazaküldtek, de úgy láttam jónak, ha elmegyek!

2011. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi újság,voltál orvosnál?
2011. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok nem voltam orvosnál reggel felhivtam a magándokimat elmondtam hogy mi van azt mondta holnap menjek 10re....csöppet pipa lettem rá igy felhivtam a sima korházi rendelést ott is elmondtam hogy mi van és közölték hogy ma már ne menjek hanem holnap de akkor is csak akkor kerülök sorra ha az idöpontosok elfogynak erre gondoltam hogy oda megyek és akkor ha ma elfogytak az idöpontosok akkor csak behivnak de nem hanem elküldtek ogy menjek holnap...nah megis halhatok akár ettöl az ellátástol...csak tudnám hogy minek fizetem a magánorvost 3hetente ha ugyanugy foglalkozik velem mint a sima rendelés háziorvosommal beszéltem ki azt mondta szedjem a savmegkötöt meg emeljem meg 3×2re a magne b6ot meg szedjek panengint nah igy egy kicsit jobb
2011. okt. 13. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
A gyomorsav nem okoz alhasi gorcsot, csak gyomortaji egest es egyeb diszkomfortot. Persze, h mindenki azt mondta, h majd kesobb menj be. Ugy gondoltak, h ha meg uldogelsz a baberjaidon, akkor nekik is mindegy. Ha valakinek tenyleg eros gorcse van, az nem rendelesen jelentkezik, hanem a korhazban az ugyeletesnel. Kiveve, ha kulfoldon elsz. Ott akar meg is szulhetsz a varoterem kozepen.
2011. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
áprilisban elment egy babánk 2orát ültem a nögyogyászati ügyeleten mert mütöben volt az orvos miután megvizsgált azt mondta minden rendben nagyon erös görcsök voltak igaz nem ilyen erösek mint most haza is küldött és rá pár orára ömlött a vér akkor vissza mentünk ol még én voltam lebaszva mértnem mentem hamarabb aztán mikor mondtam mindenki csak mutogatott a másikra ez tatabánya
2011. okt. 13. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Nem ismerem a korhazi viszonyokat arrafele, de mindenkeppen beszelned kene betegjogi kepviselovel, mert ez nagyon kirivo eset. Nincs a kozeletekben masik korhaz? Esetleg egy rendesebb doki?
2011. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!