Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova érdemes menni 4d-re...

Hova érdemes menni 4d-re Budapesten? Valami olyat keresek, ami nem túl drága, de színvonalas.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az IMAX moziba, az Aréna Plázába. Az IMAX 4D az igazi 4D.
2010. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

4D Genesis.

Kb. 50 perces felvétel, lelet, 1 kép = 10500 Ft,

Kb. 40 db képről cd = + 1500 Ft, de dönthetsz, hogy kéred vagy sem.

Nagyon kedvesek, figyelmesek, borzasztó alaposak. Nem csak a babát, hanem az anyukát is megvizsgálják.

A babán olyan dolgokat néznek, ami a fogadott orvosomnak(!) eszébe sem jutott! Agyában, gerincében, köldökzsinórban keringő vért, gyomrát, veséjét,...

Anyukának is megnézik pl. a veséjét.

Nagyon szép a rendelő, eszméletlenül kedves a szonográfus hölgy, kellemes zene szól (a készített dvd alatt is).

Mi az első babával voltunk náluk, de most a másodikkal is kizárólag hozzájuk megyünk.

Barátnőm pár hete volt a 4D Genesis-ben, és nagyon elégedetten jött ki.

Örök élmény maradt, mai napig nézegetjük a dvd felvételt is. :)

2010. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:-D Ja, bocs, kicsit eltévedtem... :-D

Az IMAX amúgy is csak 3D...


(1. voltam)

2010. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ket terhesseg alatt haromszor voltunk a 4D Genesisnel.

Csak jot tudok mondani, nagyon aranyosak, kedvesek voltak, nagyon precizek, szep volt a kep, a felvetel, minden. Es mindent megtudtunk, amit akartunk. Most egy ideig nem lesz aktualis, de ha a jovoben meg kellene mennunk 4D-re, akkor csakis ezt a helyet valasztanank.

2010. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A XIV.Bolgárkerék u.-i Magzati Diagnosztikai Központba.Ezt a Czeizel doki alapította,itt rendel ő is.
2010. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

09:38-as vagyok.

Na, ott én is voltam! Utána mentünk a 4D Genesis-hez. Összehasonlíthatatlan a kettő! Nem akarok rosszakat írni, csak egy példa: 20 perces dvd felvételt kaptam, alatta semmi zene, meg 4 db színes nyomtatóval A4-es papírra nyomtatott képet. És ez is 12 ezerért. Az alaposságról meg nem is akarok beszélni. Szakembertől, orvostól többet vártam volna.

A 4D Genesis-t leírtam fent.

2010. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4D Genesis a legjobb,páratlan.
2010. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nini24 ***** válasza:
100%

4DGenesist ajánlom én is! A babóm aludt, mikor ott voltunk, de addig ügyeskedett a szonográfus, míg fel nem ébredt picit, és nagyon jó képeket és felvételt kaptunk róla :))) Ha tehetném, egész nap ott lennék :)))Ja, és egyfolytában dicsérte a picit a hölgy, hogy milyen szép, édes stb. Tudom, hogy mindenki babájára ezt mondja, hogy legszebb, de nekem akkor is jól esett ez a fajta törődés :)) Nagyon színvonalas, kényelmes, kedves hely :))) És ha van babamamatudakozós kártyád, 10% kedvezményt kapsz :) Így csak 10800 at fizettünk a 12000 helyett. Nekem nem mindegy :)))

34 hetes kismama

2010. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, meg is keresem őket.
2010. aug. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!