Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt a babája...

Kinek mekkora volt a babája 6-7 hetes terhesege között?

Figyelt kérdés
Menzesz alapján 8hetes vagyok. Viszont kiderul hogy később fogant így lehetek kB 6-7hetes. Elso ultrahangon vizsgálat pozi teszt után szinte azonnal volt. Akkor voltam menzesz szerint 4-5hetes. Akkor csak sejthető petezsak volt látható. Majd egy hét múlva 6.hetesen (menzesz szerint) 10mm üres petezsak. Majd rá egy hétre 7 hetesen (szintén menzesz szerint) 15mm üres petezsak. Ismét egy hét mulva 8hetesen (menzesz szerint) 5mm baba szivpulzalas látható. Petezsak mérete 19mm. A méretek alapján mondta a doki, hogy kB 6-7hetesnek felelek meg. Arra lennék kíváncsi nektek mekkora volt a baba mérete ilyen idősen? Nekem ez így normális?

2020. szept. 24. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Pont hét hetesen 10 mm vlt a CRL. Ilyenkor elvileg naponta 1 mm-t nőnek, szóval méretre kb. 6,5 hetesnek számítasz.
2020. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem amikor 5.5mm volt az embrió, akkor azt mondták, hogy 6 hetes és 3 napos lehetek
2020. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egesz terhesség alatt kisebb volt 2 héttel minden adat. Végül 38.héten született 36 hetes méretekkel.
2020. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eddig azért aggódtam, mert ugye nem látszódott a baba. Most meg az miatt, hogy normálisan fejlődik e. De ez normális, mindig lesz miért aggódni.
2020. szept. 24. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ugyanígy voltam terhesen, a 12.hetes genetikai uh után 4 napig sírtam meg nen aludtam még az orvosommal nem tudtam beszélni, és nem nyugtatott meg. Akkor jöttem rá, hogy ez örökké így lesz már :) Már 2 éves, és még több aggódnivalo van, míg bent volt :) Ezzel már együtt kell élni😊😊
2020. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy 10eves kislányom, vele terhesen ennyire nem aggódtam. Születés után annál inkább. Viszont 5evvel ezelőtt volt egy vetelesem és nem is estem teherbe 5 évig. Úgy hogy most ez a terhesség biztosan tele lesz aggodalommal. Ugye már az elején úgy kezdtük, mikor azt hittem már 7hetes vagyok, üres volt a petezsak. 1hetig nagyon aggódtam, sírtam, hogy nehogy üres maradjon. De most kiderul hogy ott van az édesem, csak később fogant. Remélem jövő hétre már nőni fog és nem lesz semmi baj.
2020. szept. 24. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság veletek?
2020. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos el ment a baba, illetve nem fejlődött és még kellett műteni... Azóta nagyon szeretném, ha össze jönne, de eddig nem akar. Talán ez a hónap sikeres lesz. 4nap van a nem vartig.
2021. jan. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!