Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhességnel csak...

7hetes terhességnel csak petezsak lathato. Van még remény?

Figyelt kérdés
Kereken ma vagyok 7 hetes terhes, és sajnos egy üres 15mm petezsákot látott a doki. Azt mondta, hogy lehet később fogant és azért nem látható meg. Vissza hívott jovohetre. Viszont én nagyon sok rosszat olvastam, azért 7hetesen már kéne látszódjon. Rettenetesen elvagyok keseredve. Szinte egész nap sírtam. Valaki nyugtatson meg aki át élte ugyan ezeket és nem lett baj a vége. Természetesen arra is kíváncsi vagyok akinek rossz lett a vége, hogy tudjam mennyi esély van még rá. Természetesen elengedni nem tudom nem fogom és nem is akarom ezt a babát. Ha nem lesz itt fogalmam sincshogy fogomfel dgozni.5evet vártunk rá.

2020. szept. 16. 22:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha sírsz ès idegeskedsz azzal àrtasz a legtöbbet. Nyugodj meg.
2020. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De a gondolat, hogy épp hogy itt volt és talán már el is vesztettem felorol. Azért még bízom benne, hogy jovoheten azt mondja a doki ittvan látom, nincs semmi baj.
2020. szept. 16. 22:53
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen voltam, szabajtalanpetezsak volt, kb 8mm. 7 hetesen hivott be ujra, akkor mar 24 mm volt, de ismet szabajtalan. Se szikholyag, se embrio, semmi nem volt benne. A doki sem adott sok eselyt, azt mondta megis add progesteron potlast, de ha verzek, hivjam fel. 9 hetesen ott volt, pont 9 hetes el megfeleloen. Mondjuk en Onan tudtam h elindult fejlodni h a profi potlas utan ra 3-4 napra kezdett hanyingerem lenni. Akkor olyan 35 napos ciklusaim voltak. Ma mar mindjart 5 eves 🙂
2020. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nekem szabályos 28napos ciklusaim voltak. Viszont a pete éresem mindig össze vissza volt. Így nem tudom pontosan mikor foganhatott.
2020. szept. 17. 07:48
 5/36 A kérdező kommentje:
Viszont az is elkesirito hogy a petezsak is pont 7hetesnek felel meg. Így már sajnos nem sok a reményem. Se rosszullétem nincs, azon kívül hogy a cicim fáj és feszül nagyon ritkán van egy kis hányingerem de ennyi. Nagyon el vagyok keseredve.
2020. szept. 17. 07:53
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Kivanom a legjobbakat!

De tenyleg azzal teszel magadnak jot, ha nem kattogsz addig! Valtoztatni ugy sem tudsz a tenyeken:(

Nekem volt elhalt terhessegem, akkor olyan is hogy csak ures petezsak volt, akkor bolt kemiai, akkor volt spontan vetelesem is. Szoval kijutott minden rosszbol a sok ev alatt.

Egy segit! Nem feladni, es hinni

2020. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kicsit reggel azt éreztem mindentől majd össze hányok magam, de nem hánytam. Most délutánra mensi szerű gorcseim voltak. Most kezd elmulni. Nem tudom már mibe bízzak.nyilvan az utolsókig reménykedem, de ez agyon el keseríto. 5evig nem estem teherbe. Most végre sikerult.
2020. szept. 17. 14:48
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálunk, el is ment, de 3 hónapra rá pedig sikerült.

Az, hogy 5 évig nem estél teherbe, sokkal nehezebbé teszi lelkileg, de ki tudja, hogy annak mi volt az oka. Lehet, hogy megszűnt az akadályozó körülmény, és azért estél most teherbe. Ha ez most nem is sikerülne, következőnek lehet, hogy sokkal könnyebben megy majd. Ne add fel.

2020. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Sajnos most meg nem tudom hogyan is tudnám feldolgozni,ha nem lenne itt a baba. Nagyon bizom benne, hogy csak később fogant es jovoheten már látni fogjuk.
2020. szept. 17. 16:05
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ismerem az érzést. Drukkolok nagyon. Írj majd kérlek.
2020. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!