Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem megnyomta véletlenül...

A férjem megnyomta véletlenül a hasamat, lehet baj?

Figyelt kérdés
Éjjel arra ébredtem, hogy a férjem álmában a hasamra tette a combját. Azonnal eltoltam, tehát pár másodpercről van szó. Nem fájt, azóta se fáj, csak kicsit nyomott. A baba is mozog szépen. Ugye ennyitől nem lehet baja?

2020. szept. 26. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. En a lépcső sarkába hasaltam bele véletlen, az ütő megállt bennem de szerencsére semmi baja nem lett a kisfiamnak.
2020. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha baseball ütővel verné izomból abból lehetne baja, ettől nem
2020. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
ahh jézus...
2020. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod,hogya baba védve van? Direkt baromi erős ütéstől talán érheti baj...de így....
2020. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, gondolom szex 0.
2020. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3* estem terhesen hatalmasat, attól sem lett bajom.
2020. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél sokan stresszelnek minden sz.ron, nem kell leugatni. Mi szexeltünk 32.hétig,utána befektettek. De az ütéstől én is megijedtem. A 2.gyereknél remélhetőleg nem leszek már ilyen parás.
2020. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos annyi a félinformáció, illetve vitatott információ a neten, a könyvekben, az orvosoktól, hogy néha nem tudja az ember, melyik félelem megalapozott és melyik nem. Eleve a háton alvásról is mondják, hogy nem a legjobb már ilyenkor, de hogy mennyire jellemző, hogy valóban problémát okoz, az laikus számára nem egyértelmű. És ha még közben "valami" van is a hasamon, ami nem pehely könnyű, akkor igenis felmerül bennem, hogy TALÁN árthat. Ennek semmi köze a szexhez, arról tudom, hogy amíg nem tiltja az orvos, addig nem ártalmas, de közben nyilván nem fekszik rám a férjem...Nem is értem, miért kell személyeskedni, nem kötelező válaszolni a kérdésemre.

Aki értelmes választ adott, annak köszönöm a megnyugtatást. :)

2020. szept. 26. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől baj lenne, rég kihaltunk volna. A baba kellően védve van ott bent, ne aggódj :)
2020. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!