Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatti vérzés...

A terhesség alatti vérzés egyértelmű?

Figyelt kérdés

sziasztok!


16 hetes vagyok és hipochonder, amire nemrég kezdtek el kezelni. Most vagyok abban a fázisban, hogy nehéz a valós problémákat elkülöníteni a valótlantól...


Este zuhanyzás közben mintha egy vércsomót láttam volna kijönni, de se a tisztasági betétemen sem a napközben a wc papíron nem volt semmi.


Reggel megnéztem a folyásomat, hogy odanyúltam és sötétebb volt. Megijedtem, hogy vér de megnyugtattam magam. Reggel sem a pizsomámon, sem a wc papíron nem volt semmi



2020. szept. 26. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha véreznél annak lenne nyoma! Ne paráz ennyire mert nem tesz jót :) tudom mit érzel én is para mai vagyok... kitartás nem lesz baj 😊
2020. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a rendes választ, tudom, hogy sokan kiakadnak rajta :(
2020. szept. 26. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vérzel. Az tényleg egyértelmű lenne. Ráadásul a vér nagyon színez, ott lenne a nyoma mindenhol! Ez nem valós, megnyugodhatsz! Igyekezz a figyelmed pozitív dolgokra irányítani, nézegess kiságyakat, hordozókat, babaruhákat és csak nyugi!
2020. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattok :) Sajnos azóta van ez, mióta tévesen rákkal "diagnosztizáltak". Akkor tudtam meg, hogy babát várok és egy hét volt az esküvőmig....persze vaklárma volt. Na azóta kórosan félek :(
2020. szept. 26. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen érthető, nagyon kemény helyzet lehetett!

Remélem, hogy hamarosan elenged benned a feszültség és sikerül örülnöd a várandósságodnak! Hatalmas dolog, és csodaszép lesz a kisbabád! :) Gondolj rá a félelmek helyett! :)

2020. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!