Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak tekinthető, hogy...

Normálisnak tekinthető, hogy mindig, amikor új terhességi hétbe lépek bizonyos időközönként mindjárt megjön érzésem van?

Figyelt kérdés

Mindig szombaton lépek új hétbe. Ilyenkor van hogy fél óránként, van hogy óránként érzek ilyen mindjárt megjön a mensi érzést. Vagy ez méhösszehúzódás lenne? Kell emiatt aggódnom?


27. Hkm



2020. szept. 26. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
27 hetesen ez nem tudom mennyire normális. Én még csak a 9. hétben járok, és ugyanez van velem, de nekem mindenki azt mondja, hogy ez ilyenkor teljesen normális, mert tágul a méhem.
2020. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31.hètben vagyok.Pont így szoktam lenni èn is.Van amikor kèt napig is èrzem ezt, ès mindig megnő ilyenkor egy kicsit a hasam.
2020. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt:Szerintem normális, mert nálam minden rendben volt mindig Z orvosi vizsgálatokon.Valószínüleg azt èrezzük, ahogy növekszik a mèhünk, húzódnak a tartó szalagok.
2020. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen csajok! Ma megint érzem. Pénteken még minden rendben volt az UH-n. Remelem csak növekszik a poci :)

Jó babavárást nektek! 😊

2020. szept. 29. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
hármas válaszolo jol leirta
2021. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!