Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell járnod a magán nődokihoz a terhesség megállapítása után?

Figyelt kérdés

Gondolom kb. 6-8 hetesen megállapítja a terhességet (vagy később?).

Azután mikor kell menni? 12.hét? 18.hét?

Vagy minden 2.héten?

Neketek, hogy van a doki?

Vagy a védőnőhöz kell sűrűn járni? Esetleg mindkettőhöz?


2019. aug. 21. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Kb 6 hetente hívott be. A közbeni kötelező vizsgálatokra adott beutalót. Aztán amikor mentem, akkor kiértékelte.

Problémamentes terhességem volt.

2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen


7 hetessn pecsét miatt ( 8 hetesen volt időpontom)

Így 9 hetsen

11 hetesen


Innen 4-5 hetente mentem


Végén 2 hetente megint



Most sztk ugyanez itt a protokoll



Elején hetente -2 hetente

12. Héttől kb havonta

2019. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy terhes vagyok, de én pld csak 10 hét után mentem terhességmegállapításra.Utána havonta 1x a 36.hétig és a 36-40 hétben heti 1 nst volt a ,,program".
2019. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1
2019. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
4-5 hetente. A védőnővel összesen 4szer kell találkozni, abból egyszer otthon, hogy megnézze hova viszitek haza a babát.
2019. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 khniki ***** válasza:
100%
Elején 2-3 hetente kellett, a közepén kb. havonta, a végén megint sűrűbben, utolsó hónapban szülésznő hetente, orvos 2 hetente.
2019. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Havi 1x elmentem h megnyugodjak. Azt hiszem a terhesseg vege fele mar 2 hetente kellett jarni, de erre mar nem is emlekszem.

3d ultrahangot 2 havonta csinaltattam mert olyan kivancsi voltam:) ....de ez mar regen volt, mar nagy gyerekem van.:)

2019. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 hetesen terhesseg megallapitasa, 8 hetesen, hogy biztosak legyunk benne, hogy jol fejlodik. 12 hetesen egy alaposabb morfologiai uh, 16 hetesen egy 10 perces uh, majd 20 hetesen ismet egy morfologiai. Utana havonta egy rovid uh. Emellett havonta a haziorvosnal kell jelentkezni, megmernek, vernyomast mernek, oltast, ha szukseges, stb.

Romaniabol irok, itt igy mukodik.

2019. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lombikos vagyok ikrekkel.

A 12.hetig 2 hetente kellett mennem,de persze minden vizsgalat ingyen volt.

Elmentem a 12 hetes genetikaira sztkba,utana 16 hetesen magandokihoz, most fogok menni 20.het korul megint sztk genetikaira. Aztan 24 hetesen magandoki. Es igy tovabb.

Havonta jarok,bar senki nem mondott semmit,csak en vagyok nagyon kivancsi. Jobb igy hogy havonta ram neznek.

Aztan ha mar erzem a mozgast az mar sokkal megnyugtatobb lesz. :)

De amugy siman mennek en hetente is 😂

2019. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!