Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek elso babanal verzes...

Akiknek elso babanal verzes miatt progi kellett, a masodiknal is volt verzes?

Figyelt kérdés
Az elso terhességem eleje minden volt csak, gyönyörű nem :( elkezdtem 5 hetesen verezni, majd a progi segitett,de az az allando félelem, hogy elmegy, borzaszto! 12 het utan persze elveztem mar, es jobb is volt minden. Most a masodikkal probalkozunk, de mar elore felek,hogy mi van ha megint ez lesz?? 2 eves mellett fekudni eselyem se lenne. Nyugtassatok meg pozitív sztorikkal legyszi.
2020. szept. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Első 2-nél kellett. (elsőnél. 10x véreztem. Progeszteron hiány miatt majd rosszul tapadó lepény miatt. Másodiknál 5x ott is progeszteron hiány majd 2 cm hematoma miatt)

Most a 3.-nál viszont nem kellett progeszteron és egészem mai napig (27hétnél tartok) vérzésem se volt, kivéve ma hajnalban..

2020. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kaptam de nem tudom valóban kellett-e.

1. baba: 6 hetesen elkezdtem barnázni, kaptam progit és elmúlt. Hogy ettől vagy nem, soha nem derül ki.

2. gyerek: 8 hetes voltam mikor teregetés közben az erkélyen csörgést hallottam és lenézve láttam, hogy 1. emeletről egy idős hölgy kiesik. Hát én remegtem úgy megviselt az egész, másnap reggel rózsaszínes folyásom volt. Kaptam progit de simán el tudom képzelni, hogy a történtek okozták és amúgy nem kellett volna progeszteron.

2020. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél progi mellett barnáztam és sajna el is ment. Másodiknál ahogy kiderült a terhesség elkezdtem a progit szedni. Nem volt barnázás. Lehet tényleg a gyógyszer segített vagy alapból sem lett volna probléma.
2020. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett
2020. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél 12. hetig barnaztam neha progi mellett, masodiknal 24. hetig allandoan vereztem vagy barnaztam progi mellett.

Plusz volt a kettő elott egy spontan vetelesem peogi mellett.

2020. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindharomnal kellett es minharomnal vereztem sajnos.

Egyebkent masodiknal en sem tudtam mar fekudni igazan, de rengeteg trukk volt amit bevetettem, racsot kivenni a kisagybol, furdokadba fellepokerol o maszott be, uez az etetoszeknel. Csak az autos hordozoba kellett beemelni (2 ev van koztuk) es pihentem amikor a nagy is aludt.

Harmadiknal pedig mar iskolas volt a ket nagy, 3hetig agybol csinaltuk a homeschoolingot. Ne keseredj el, biztosan talaltok megoldast ha ugy alakul.

2020. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leirtatok!
2020. szept. 28. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél korai spontán vetélésem volt, rá egy hónapra újra terhes lett, rögtön kértem progit. Nagyon sokat barnáztam a terhesség alatt, még a 30. Hét környékén is, az okát nem tudtuk meg, de egészséges fiam született.

Rá 5 évre újra terhes lettem, az a baba is magától elment, majd rá 4 hónapra újra. Amint pozitiv lett a teszt elkezdtem a progit. Most vagyok 25 hetes, eddig nem barnáztam kopo-kopp.

2020. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is kinyafiztam a progit a dokinal a masodiknal es a harmadiknal is, egyaltalan nem stilusom de ugy ereztem hatha ezen mulik, artani egyaltalan nem art akkor sem ha nincs verzes.
2020. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!