Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon küzdött a rosszullé...

Aki nagyon küzdött a rosszullétekkel első terhessége alatt, a másodiknál is így volt?

Figyelt kérdés

Nekem egyenlőre egy gyermekem van, 22 hónapos. Lassan elkezdünk próbálkozni a tesóval. Viszont az első terhességem alatt borzasztóan rosszul voltam. Már a 6.héttől jöttek az émelygések, a 7-8.héttől a mindennapos hányások. Egészen a 15-16.hétig minden reggel hánytam, de akár többször is egy nap alatt. 20.hétre múlt el. Majd az utolsó 1 hónapban újra minden reggel émeygéssel keltem.

Szóval nem volt egyszerű. De most még jobban félek ettől egy örökmozgó 2 éves mellett. (igaz ha minden jól megy a baba érkezésére kb 2,5-3 lesz). Minden esetre feküdni, rosszul lenni nem nagyon lesz időm.

Aki hasonlóan “járt” hogy bírta?



2020. júl. 5. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor a lányomat vártam a terhesség elején sokat voltam rosszul, émelyegtem egész nap, estére meg olyan sok lett a savam, hogy hánytam, nem volt könnyű. 16. héttől jobb lett, de az émelygés, hányingerem megmaradt. A fiammal 1 hónappal tovább tartott a hányós, émelygős időszak kB 20-22. hétig. A lányom 4,5 éves volt amikor a másodikkal terhes voltam, türelmesen várt, még hánytam a vécén, sőt még hozott nekem inni. Kívánom a legjobbakat!
2020. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem enyhébb volt sokkal a második várandósságom alatt a rosszullét.
2020. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második terhességem sokkal rosszabb volt rosszullétek terén. Sokat nem tudsz csinálni. Nekem 2 éves volt a kisfiam a terhességem elején. Mikor látta hogy szaladok a wc-re már szaladt ő is. Míg öleltem a wc csészét ő simogatta a hátam és hangosan drukkolt. Annyi szerencse volt a dologban hogy a neheze télre esett így a séták, kinti idő jelentősen rövidebb volt mint ilyenkor nyáron, a többit megoldottam a kanapén agonizálva.
2020. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia lányommal 12 hétig folyamatosan hánytam most a pocaklakóval max 2hétig voltak tünetek azota semmi 10+3hkm
2020. júl. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg rosszabb volt a masodik.
2020. júl. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!