Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek , mikor kezdett el...

Kinek , mikor kezdett el köldök körül kismama pocakja kerekedni?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, màsodik gyermek lesz. Felül teljesen kerek terhes pocakom van, és ugye már sokat is ott mozog fent, de a köldöknél nem nőtt a hasam. Első gyermekkel már 25 hetes az egész hasam kerek volt ( bár akkor még vékonyabb is voltam sokkal, és akkor már köldök is kifordult) most meg úgy nézek ki mint aki csak meghízott hasra 😀 Aki nem tudja hogy terhes vagyok, ha rám néz meg se mondaná hogy van ott bent valaki. Nyilván nem ez a legfontosabb dolog csak nekem ez most olyan fura. Ha fekszem akkor ugye szép kerek.
2020. okt. 1. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
27 hetesen amikor a várandósgondozós részen álltam az sztk-ban, a nővér megkérdezte, hogy várandós vagyok e. (nem, csak kövér, és eltévedtem...) A 33. hét óta kezd látványos lenni a dolog.
2020. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, hasonlóan mint te kérdező :)) nekem első baba, még mindig nincs igazán terhes pocakom :)
2020. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!