Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamák.. :)...

14-15 hetes kismamák.. :) Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Ki hogy érzi magát? Mekkora a babócátok?

Első baba,vagy már tesó(k) várják? :)

Ha van kedvetek beszélgessünk! ☺🌸



2020. szept. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Első babóca, kereken ma 15 hetes 🥰 Fogalmam sincs mekkora, utoljára 13 hetesen voltam a genetikai ultrahangon, már várom a 2 hét múlva esedékest, remélem minden rendben 🥰 Látszani még nem látszik a terhesség, tüneteim sincsenek, eddig sem voltak igazán.

Valószínű fiú, remélem 2 hét és biztosra tudom már 🙈

2020. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


14 hetes terhes vagyok, második baba. :)

Most már nem hányok, de hányingerem sűrűn van. A fáradékonyság továbbra is jelen van, a melleim is érzékenyek, sokat fáj a fejem.

Néha nehéznek értem a hasam.

Remélem minden rendben van, nagyon aggódós vagyok. :) Dokihoz október végén kell mennem.


Te hogy vagy? :)

2020. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is 14 hetes vagyok, első babánk. Egyre jobban érzem magam, a hányinger kimaradt. Néha fáj a fejem, de minden más panaszom megszűnt :) Egy hete voltam orvosnál, nagyon izgalmas volt látni, hogy milyen nagy lett már. Az is kiderült, hogy nagy valószínűséggel kisfiú. Elérzékenyültem (sokkal inkább a helyzettől, teljesen mindegy volt a neme). Egyre nagyobb lelkesedéssel várjuk az új családtagot. Én is csak október végén kell orvoshoz menjek.

Veled mi újság, kedves kérdező? Mesélj! :) Jó egészséget minden kismamának!


E.

2020. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! ☺


Először is mindenkinek gratulálok!


Nekünk harmadik baba, két kisfiúnk van,és én úgy érzem, hogy megint kisfiú jön hozzánk, de két hét és kiderül. :)

Vannak napok amikor rengeteg energiám van, ilyenkor igyekszem megfőzni, kimosni,takarítani, mert lehet másnap kb semmi erőm nincs, de attól függetlenül a fiúkat viszem oviba-suliba.. Szóval nem állhat meg az élet, de már sokkal jobb, mint egy hónapja, kezdem érezni, hogy lassan vissza jön a rendes énem. 😃

Most megint a melleim érzékenyek, pedig a 8.hétnél elmúlt és 2 napja rám jött ilyen belső melegség, ez a fiúknál is a végéig kitartott.

Remélem mire a szülés jön, bent lehet a férjem és vége lesz ennek a vírusnak. Nektek bent lesz a párotok/férjetek? Szeretnének bent lenni? :)

Nekem elég nagy a pocakom, első kisfiamnál kb a 18.héten kezdett el látszódni,másodiknál a 16.héten, na most meg már kb fél idősnek nézek ki. Nyílván lazábbak a dolgok stb.. :)


Jó egészséget mindenkinek! ☺

2020. szept. 24. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Igen, nagyon szeretne bent lenni a férjem :) Ha nem lesz erre lehetőség, akkor inkább elmegyek magánklinikára szülni :) Igaz, egymillió forint, de a házvásárlásból így is marad (olcsóbban találtunk fészket) és azt a pillanatot senki se tudja visszaadni :)


Elvileg az apás szülések sem most sem tavasszal nem voltak korlátozva, mivel nem látogatásnak minősül. Csak be kell vinni apukának a felszerelést, meg nyilván szigorúbbak a szabályok :)

2020. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Nekem visszatért a hányás, kissé megint legyengültem.


Férjem nagyon szeretne bent lenni, úgyhogy őszintén remélem, hogy a vírus nem szól majd közbe. :(


A nemét mi még nem tudjuk, kislányomnál is csak a 24. héten derült ki. :) Egészséges legyen, nekem az a legfontosabb. :)


Mindenkinek minden jót, vigyázzatok magatokra! :)

2020. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok? :) Közeledünk a vége felé.. Hogy bírjátok?


E.

2021. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!