Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látom, érzem a babát?

Miért nem látom, érzem a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 hetes vagyok. Normál alkat. A pocakomon semmi sem látszik, és a babát sem érzem még. Ez azért lepett meg, mert ultrahangon láttam, hogy szép nagy a babó (doki is mondta), fejjel lefele van és meg sem állt a kalimpálásban, mocorgásban, egy komplett koreográfiát nyomott le. Picinek tűnt a hely is. "Csecsemőfej" mèretű méh van a papíron.



2020. okt. 2. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert 17 hetes. Nem kell érezni még ilyenkor. Az, hogy van, aki érzi, attól még nem kötelező és nem jelent bajt. Majd fogod, ne izgulj.
2020. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De látszani sem látszik, ruha nélkül sem, hogy alakulna valami :(
2020. okt. 2. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
20-22. hétig meg fog jelenni. Unokatesóm 7 hónapos terhes, és akkora hasa van, mint nekem a 17. héten. Alkati kérdés, ha minden oké, akkor ne sürgesd :) Inkább örülj, mert nincs is szánalmasabb, mint maikor a 9 hónapban kacsáztam a kezeimmel evezve...
2020. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem se látszott, legalább a 20. hétig, vagy még tovább, pedig nem túl izmos a hasam.
2020. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell még érezni ilyenkor. Attól is függ, hol helyezkedik el a méhlepény. Ha mellsőfali, akkor általában később érezni. Én a lányomat 20 hetesen éreztem először. Van, akinél hamarabb látszik a has, vkinél csak később.
2020. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én a 38.héten mentem szülni . Mikor meglátott az ügyeletes nővér és mondtam neki , hogy elfolyt a magzatvizem, rémült fejjel kérdezte , hogy hány hónapos terhes vagyok 5-6 ? Mondtam , hogy 9 . Tél volt , a kabát alatt nem is látszott a hasam
2020. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia. 1 terhességemnél 23-24 hetesen éreztem, h mocorog elől volt a méhlepény. 25-26 héten kezdett látszodni a pocakom.4200g született nővérek meg is jegyezték, h jól el bújt a pocakban. 2 terhességemnél 16-17 hetessen éreztem hátsó falon volt a méhlepény. 25 hét körül kezdett látszodni. 3500g született.
2020. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a 20. Héten éreztem, és ezzel egyidőben kezdték kérdezgetni, hogy baba van a pocakban?! Előtte senkinek nem tűnt fel! Nyugi, főleg, hogy láttad uh-n mozog és nagyon jól van!


22hkm

2020. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!