Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni arabin pesszár...

Hol lehet kapni arabin pesszáriumot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

En anno innen rendeltem, :

[link]

Segítőkészek és gyorsak.

2020. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. okt. 3. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Es ezt te rendelgeted? Ez orvosi eszkoz,neki kell felrakni. Nem is ertem...
2020. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem én rakom fel nyilván... csupán a beszerzés a kérdés
2020. okt. 3. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

3!

En se magamnak raktam fel, de sajnos csak pár kórházban van ilyen eszköz. Sőt sok helyen nem is ismerik. Nálunk én voltam az első, akinek felrakták, pár doki nem is hallott róla korábban. Dokim lemérte hüvelyi uh-val azt a pár dolgot, amit kellett és kiválasztottuk a méretet, megrendeltem. Következő héten meg felrakta a kórházban.

De egyébként 3 hónapot feküdtem bent kórházban. Terhességi cukros voltam, napi 4-szer kellett mérnem a cukromat, de a kórház a heti egyet tudta vállalni, igy saját mérő, saját tesztcsík. Gyógyszerektől, evőeszközön, szappanon át, mindent vinni kell. Terheléses cukor vizsgálathoz a cukrot stb. Én azon se csodálkoznék, ha lassan cérnát is kérnének műtétek előtt. Hallottam cudar dolgokat, pl nem volt formalin,amiben a szövettanra küldték volna a mintákat, valami más fixáló folyadékba rakták, ami sajnos nem volt jó. Kínjában azon viccelődött a műtősnő, hogy lassan ezt is hoznia kell a betegeknek...

2020. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet sajnos :( és szinten jövőhéten készülök kórházba befekudni 24 órás cukor panelra :/
2020. okt. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!