Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a Fehér vizes folyás...

Normális a Fehér vizes folyás terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Nincs szaga,meg nem is viszket,és nem is csip. Elég undi lesz, előre is Bocsi,de van hogy órákig semmi nem jön aztán egyszer csak érzem,hogy platty és olyan lesz a bugyim. 30 hkm
2020. okt. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen normális! 😉🙂
2020. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, első terhességnél nekem is volt.
2020. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem volt végig,csak időnként. És most,azt mondta a doki,hogy 3111 a méhszájam,és attól félek,hogy a magzatviz az.
2020. okt. 2. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem! Az nem időnként folydogál.. Tudom mert nekem 2 gyerek is úgy indult, hogy csak folydogál a burokcsúcs repedt mindkétszer. Olyankor ha ülsz nem jön, ha fel állsz igen, mert a gyerek feje kimozdul és tud folyni. Szóval no para 🙂
2020. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen! Hálás vagyok ennek a válasznak :)

Már ott tartottam,hogy szólok a paromnak vigyen be nézzék meg. Képes vagyok arra,hogy túl drámázom

2020. okt. 2. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! Hidd el fogod tudni ha ott lesz az ideje 😉

4 # voltam

2020. okt. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig ez volt nyugi. Kaptam rá Vagylactot az kicsit helyre rakta.
2020. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!