Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem úgy a babát, hogy...

Érezhetem úgy a babát, hogy nincsen pocakom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap vagyok 17 hetes. Ma éreztem egy kis buborékot vagy pöckölést bal oldalon ott, ahol mindig hallom a szívhangot. Doki is azt mondta, hogy bal oldalon tapadt meg.

Lehetett ez a baba? Csak egyszer éreztem, egyértelmű kis pukkanás volt. Első terhesség, nem tudom mit kéne érezni.



2020. okt. 5. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Általában a 16-20. hét környékén kezdik érezni a kismamák a baba mozgását,akár van pocak,akár nincs.
2020. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Onnantól, hogy elkezdtem érezni a babámat, másfél hónapra rá lett egyáltalán bármiféle kis pocakom.
2020. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ruhàban nekem sem làtszott mèg ès màr èreztem 15 heetesen. A 17. hèten pedig a fèrjem is èrezte, pedig első baba :)
2020. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én már korábban is éreztem, csak akkor még nem voltam biztos benne, hogy az a baba. 18 hetes korára már kívülről is lehetett érezni a rúgásokat :)
2020. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol hogy terhesen pocakod nincsen,de érzed a babát rugdosni,az lehetséges
2021. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!