Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet vizsgálatra alkalmas...

Vizelet vizsgálatra alkalmas labori tesztcsikon itthon elvégzett teszt alapján vér van a vizeletemben az érték szerint egy keresztes,21 hetes terhes vagyok, mit tehetek addig mig kedden elnem jutok a védönőhöz?

Figyelt kérdés
kedden kell mennem, és ma már nincs sem doki sem védőnö, péntek van, nagyon nagy bajt ugye nem okoz? volt valakinek ilyen? fehérje cukor jó. mit tehetnék hogy elmuljon, persze addig mig megnem nézi szakember?
2008. nov. 28. 12:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Először is nyugodj meg! Én már 2x jártam így :-( A védőnő csak beutalót ír és elküld az SZTK-ba, vizeletvizsgálatra. Ha az eredmény a megengedett értéken belül van, akkor nincs semmi gond. Arra azért figyelj, hogy lehetlőleg "középsugaras" vizelet adjál be.
2008. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Addig még nem mégy a védönöhöz, tartsd magad melegen (esetleg melegítö párnával is), igyál sokat (föleg meleg teát) és esetleg a gyógyszertárban érdeklödhetsz, hogy van-e hólyaggyulladásra tea (amit persze terhesek is ihatnak). Ezek javulást hozhatnak!

Ha rosszabbodik az állapotod, fájdalmad van stb., akkor keress fel egy orvost (az ügyeletre is bemehetsz).

2008. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, iszom a kamilla teát, remélem keddig javul.
2008. nov. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!