Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. heti UH-n kisfiút...

Ha a 12. heti UH-n kisfiút mondtak, akkor az már tuti kisfiú marad?

Figyelt kérdés

4 D ultrahangon voltam magánrendelőben. A dokinő mondta, hogy ilyenkor még csak tippelni tudnak, nem tud biztosat mondani, mutatta azt a bizonyos csíkot, a nubot, azt mondta, annak az állása alapján szokták kisfiúra vagy kislányra mondani ilyenkor, hiszen herezacskók még nem látszanak, nem mondhatja egyértelműre, hogy fiú.


Persze, én is ismertem a nub theory-t eddig. A nub "felfelé" állt, bőven több volt, mint 30 fok, ez alapján mondta, hogy 70%-ot ad a kisfiúra.


De azért én úgy látom, ahol kisfiút mondanak X százalékra, az már kisfiú is marad... akkor szerintetek esélytelen, hogy a legközelebbi UH-n kiderüljön, hogy kislány?



2020. okt. 5. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Van rá esély, pont 30%, tehát 10-ből 3 esetben kiderül, hogy mégis kislány. Nem kellett volna hanyagolni a matek órákat.
2020. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Oké, a dokinő mondta, hogy 70%, de a nub theory a 12. hét körül elvileg már 98%-os pontosságot ad.


Mások gyakorlati tapasztalatára lennék kíváncsi a való életből.

2020. okt. 5. 19:15
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
A nub theory egy baromság. Nem kéne minden interneted áltudománynak bedőlni.
2020. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor mi alapján tippelik meg a baba nemét a 12. héten, miközben a kisfiúknak és kislánynak egyaránt csak a nubja látható ilyenkor, nem egyértelműen a nemiszerv?
2020. okt. 5. 19:20
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
OMG és ilyen ember gyereket fog nevelni...
2020. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, hogy "inkább kisfiú, mint kislány". Nem is érdekelt, nem foglalkoztam vele, csak legyen egészséges. Senkinek nem is mondtam, hogy melyik lehet.

12 hetesen vásárolni úgyse fogok nekiállni, annyi minden történhet még plusz hónapokig minek rakosgassam a kis cuccokat?


Most megyrk 18 hetesre szerdán, majd akkor eldől :)

2020. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes uh-n nekem a doki biztosan fiút mondott. Akkor azért nem éltem bele magamat. 22 hetesen még mindig fiú volt, másik orvos vizsgált. Ekkor már jobban el hittem.
2020. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Egy nuniból még lehet kuki, de egy kukiból nuni nehezen.. Mondá az orvosom..

Én nem vennék rá még mérget a 12.héten.

2020. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megmondta a doki 12 hetesen, és fiú is maradt, de nem volt ott semmilyen nub theory, konkrétan megmutatta a fütyit, ami igenis látszik már ennyi idősen, ha jó szögben van a baba. A mi kisfiunk jól mutatta magát. Van lányom is, ő baromira nem úgy nézett ki alulról, mint a fiunk, szerintem totál egyértelműen lehet látni, ha a baba is úgy akarja.

De amúgy valóban azt mondják, hogy ha nem látnak kukit, abból nagyobb eséllyel lesz mégis, mint fordítva. Ami ott van, az nem fog visszahúzódni :D

2020. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem 12. hetin kisfiút mondtak, nagyon örültünk neki. 😊😊😊 Aztán a genetikai teszt kislányt mondott, és az utána következő uh-n már látszott is egyértelműen. Azóta is minden alkalommal látjuk a puncit. Ugyanakkora az öröm, mint amikor még azt hittük, hogy kisfiú.
2020. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!