Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3110 méhszáj értékkel ki...

3110 méhszáj értékkel ki meddig húzta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 napja vagyok a kórházban. Vérzéssel kerültem be a 27.héten. Aznap még teljesen zártnak talált az orvos, nem találta az okát mitől, miért és honnan véreztem. Mire beértem a kórházba el is múlt, a baba kicsit kisebb, egyrészt később fogant 1 héttel, másrészt mi sem vagyunk óriásiak.

Bent tartottak azonnal. Másnap este és harmad nap reggel megint elkezdtem vérezni minden görcs fájdalom nélkül pillanatok alatt ami viszonylag hamar el is múlt. Akkor mindjárt megtalálták az okot, 3110 lett a méhszáj. Azóta teljesen eseménytelen minden, leszámítva, hogy néha szúrkál és tompán fájdogál a méhszájam.

Azonkívűl, hogy pihenjek meg amíg van hely maradnom kell nem mondanak semmit. Az orvosom sem ide tartozik.

Ez már a 3.terhességem,mindkettőt császárral szültem, most program császár lesz.

28.hetet töltöttem. Nyílván nem veszélyeztetném egyikünk életét sem a kierőszakolt hazamenettel, de megrémíszt, hogy itt kell lennem karácsonyig.



2020. okt. 6. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Meddig húztad szülésig?
2023. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Miután kiengedtek innen, még pár napot húztam rá..az saját orvosom írt fel tüdőérlelőt, majd 35.héten másik kórházba befektetett itt szülésig maradtam is. Megkeveslett magzatvíz, kisebbre saccolt baba, szövödményes előzmények miatt.

5 doki , köztük a saját orvosom is aki rádásul végezheti a genetikai uh-t is, alig saccolták 2kg a lányomat.

Eredetileg karácsony másnapjára voltam kiírva, végül 38.héten császároztak. Még 4 napot húztunk rá.

2023. okt. 5. 06:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához. Örülök, hogy jól vagy
2023. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!