Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1.trimeszter folyamatos...

Mamus80 kérdése:

1.trimeszter folyamatos barnázás, pecsételés. Volt másnak is?

Figyelt kérdés
6.héttől folyamatosan barnázom és pecsételgetek. Sokat fekszem szedem az utrot 3x2 plusz a magne b6-ot. Minden vizsgálatok rendben a pici is jól fejlődik. De aggódom mégis. Múlt szerdan voltam uh akkor is pecseteltem de semmit nem találtak. Volt már más is így?

2020. okt. 7. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én voltam így. Addig pecsèteltem, amíg ki nem ürült a hematoma.

Idegörlő! Kívánom,hogy minél előbb megszűnjön.

Többet nem nagyon tenni ezeken kívül,amit jelenleg is csinálsz.

A legjobbakat!!

2020. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És neked ez meddig tartott? Hematomat egyik doki sem mondott. De azt tudom hogy van 3db 2-3centis miómám.
2020. okt. 7. 13:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Kb 1-1,5 hèt. 6.hèten kezdődött.
2020. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos kisebb megszakításokkal 5.hete tart. És ez nagyon idegörlő számomra.
2020. okt. 7. 15:22
 5/17 anonim ***** válasza:
12.hèttől biztosan abbamarad.
2020. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

12.hetig volt.

Nincs semmi baj.

17khm

2020. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Folyamatos volt neked is? Mert engem ez őrjít meg hogy még sem akar szűnni. Ha lehetne mindennap ellenőriztetném rendben van e a baba.
2020. okt. 8. 03:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen,folyamatosan de minden rendben van.
2020. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató választ. Tegnap óta kicsit gorcsolgetek is és ez mégjobban aggaszt. A dokit ma nem sikerült elérned. De a védőnő azt mondta ne aggodjak annyit. Pihenjek próbálják lazítani. Jövőhét csütörtökön úgyis genetikai uh. Addig pihengessek.
2020. okt. 8. 11:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Mennyi Utrot szedsz? Én 3*2-t szedtem hasonló problémával.

Ne Magne b6-ot szedj, alig van benne valami magnézium. Magnesi citrici, magnerot, magnosolv granulátum menjen ezerrel! Én napi 3*2 magnesi citricit szedtem, volt, hogy 4*2 kellett, és mellé még ittam Magnosolvot, mikor nagyon görcsöltem.

Sokkal nagyobb dózis kell terhesen, ha görcsölsz!

A barnázás el fog múlni, próbálj megnyugodni, bár tudom, hogy nehéz! Én első babámnál véreztem, barnáztam elég sokat, a 13-14. héten múlt el végre, de onnantól mindig féltem, hogy újra visszajön, totál idegőrlő tud lenni. De minden rendben volt.

Pihenj, szedd továbbra is az utrot, lórúgás magnéziumot szedj! Illetve én még Rutascorbint is szedtem a barnázás miatt, mert erősíti az érfalakat.

Kitartás! Minden rendben lesz!

2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!