Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a stertococcus...

Hogyan zajlik a stertococcus B-szűrés, illetve az amnioscópia vizsgálat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy melyiket mikor kell elvégezni, illetve, hogy melyikre miért van szükség, de konkrétan a vizsgálat folyamatáról nem sokat tudok.

39 hetes poci


2008. nov. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Str. B-szűrés úgy zajlik, hogy a doki egy ki spálcikával hüvelykenetet vesz. Ezt a 36. héten szokták elvégezni. Az amnioscopiát nálam az első babánál úgy csinálták, hogy egy speciális műszerrel bekukucskált a doki és megnézte a megzatvizet. Semmit nem éreztem, teljesen fájdalommentes. 38 hetes
2008. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre tudom a választ, mert én is hordozó vagyok, sajnos. A 38. héten hüvelykenetből mutatják ki. Úgy vesznek kenetet mint bármi máshoz.

Ha van baci, antibiotikum kell és a baba születésekor Ő is kap automatikusan. Ahol én szültem, ez volt a hivatalos menet.

2008. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2008. nov. 28. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Az aminoszkópiát akkor végzik ha tul viszed a terhességet. Én 5 nappal vittem tul 2 naponta végezték az aminoszkópiát de ez attol is függ hol laksz,mert valahol naponta csinálják.Én szabolcs megyei vagyok. Az első nagyon fájdalmas volt pedig az orvos a legkissebb csővel nézte. van még kőzepes meg nagy attol függ mennyire vagy nyitva hogy melyket használja.uttána még véreztem is de ez természetes az orvos azt mondta.Atőbbi már nem fájt annyira.
2008. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 nappal vittem túl a terhességem, de nálam nem végeztek ilyet Bp-en. Lehet ez is doki vagy kórház vagy helyfüggő...?
2008. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Az nem nagyon tetszik, hogy még fáj is...
2008. nov. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!