Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta olyan érzésem van,...

Napok óta olyan érzésem van, mintha lenne valami a hüvelyemben, ugye nem nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Volt nemrég probléma a terhességemmel kapcsolatban, ezért is aggódom. Kb olyan érzés, mint mikor fent van egy tampon. Fájni nem fáj, csak időnként van ez a furcsa érzés. Aki érezte a méhszáj nyílását, tapasztalt ilyesmit?

2020. okt. 10. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

"Napok óta"

Mièrt nem hívod fel mondjuk a dokidat? Ha nincs,akkor meg nőgyógy sürgő.. bárki megnéz,2 perc kb.és nem idegeskedsz.

2020. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Méhsüllyedés, holyag süllyedés es hüvelyfal süllyedés... a tünetek pont rá illenek ezekre.
2020. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom most nem tud megnézni, másfél hét, mire bejutok hozzá. Sztk-ban voltam más probléma miatt egy hete, manuálisan meg sem vizsgáltak, csak hasi uh-n, ott ha jól tudom csak a belső méhszájat látják. Illetve mivel nem fáj meg nincs folyásom, nem is gondoltam, hogy ez sürgős probléma, csak kicsit aggaszt.
2020. okt. 10. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy sürgős probléma ha se fájdalom, se vérzés se folyás nincs.
2020. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonlo olyan 29-30 koruli heten valahogy.

Olyasmi volt mintha ben lenne egy tampon ami tele volt mar, mas hogy nem tudnam megfogalmazni.

De elmult egy ket nap alatt, azotase tert vissza ez az erzes.

Hogy normalis e nem tudom, de nalunk azota hetek teltek el es miden rendben.

2020. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!