Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok és...

30 hetes kismama vagyok és egész nap szurkálgatott a hasam alsó, jobb része és a hüvelyembe is "nyilalgatásokat" érzek. Mitől lehet? Eddig nem volt ilyen érzésem még. Ez lehet még a szalagok húzódása vagy a méhszáj nyílása már?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 22 hetes terhesen is volt már és nem nyílt a méhszájam. Szerintem nyúlnak a szalagok vagy a baba nyom valamit. Ha nem vagy nyugodt akkor látogass el a dokidhoz, hogy vizsgáljon meg:)


Boldog babavárást

2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, a hüvelyembe is éreztem. de nem lett baj belőle. 1 ujjnyira voltam tág mikor megcsászároztak
2014. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg a tegnap érkező melegfront viselt meg minket, mert ma már semmi baj nincs:)
2014. jún. 10. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!