Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, babát várunk ,...

Terhes vagyok, babát várunk , de sajnos én is és a párom is elveszítette a munkáját van megoldás?

Figyelt kérdés

Márciusban vesztettem el a munkám. Azóta csak ezt a havi 22 ezret kapom. Párom szintén a napokban került lapátra a vírushelyzet miatt.

2 hónapot dolgozott annál a cégnél ahol volt. Elégedett volt mindennel, de hiába kérte, hogy ne rúgják ki inkább csökkentsék a bérét, de egy multit ez nem nagyon izgat ahogy látom. Jelenleg ott tartunk, hogy se neki se nekem nincs kilátásban munka. Én meg lassan a teljes pánik határán vagyok, hogy itt vagyunk a tél előtt munka nélkül. Bárom rajta van azon, hogy minél hamarabb találjon máshol állást, de egyelőre sikertelenül. Engem meg sehova sem vesznek fel amint meglátják, hogy terhes vagyok.


2020. okt. 10. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ne idegeskedj nyugodj le ez a legtöbb amit te most tehetsz a babádért..Persze nem könnyü ilyen helyzetben. Annyit tudtok tenni hogy a párod el megy dolgozni. Valamilyen munka csak van a környéken ahol el tudna lenni egy kicsit míg nem talál jobbat..Melyik megyében laktok?
2020. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettségetek van? Illetve főleg párodnak? Merre fele laktok? Van hiteletek, vagy albérletben laktok/saját lakás? Szülői támogatás opció? Ezeket mondjuk leírhatnád, úgy könnyebb lenne.
2020. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős terhes vagy? A párod mit dolgozott?
2020. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős terhes vagy?
2020. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csongrád megye, Csanytelek. Hitelünk nincs saját házban lakunk szerencsére. Mindkettőnknek érettségije van plusz páromnak valami vízügyes okj papírja. Szüleinktől nem várunk segítséget mert nekik sem könnyű.
2020. okt. 10. 13:25
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Nem kellett volna valami szakmát szerezni? Érettségi max wc papirnak jó.... Mennyi idős terhes vagy? Hány évesek vagytok?
2020. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

De te terhesen veszítettem el az állásod? Mert azt nem lehet. Vagy előtte?

Figyelj. Nyugodj meg. Mely levegő. Rendben lesztek. A párod fog találni munkát te pedig beszélj egy tb-sel hogy a te munkaidoddel, ellatasaiddal igenyelhetsz e barmi mást, mint GYES. Nyugi. Legrosszabb esetben egy éves kora körül bolcsibe adjatok és te visszamesz dolgozni.

2020. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
26 hetes, 30 évesek vagyunk. Munkahelyemet még a terhesség előtt vesztettem el.
2020. okt. 10. 13:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy már munkanélküli volt amikor becsúszott a terhesség....
2020. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

Most már mindegy, de minek kellett megtartani a semmire? 30 evésen nulla végzettséggel kb a semmire gyereket vállalni...

A párod ezelőtt mit dolgozott? Mióta vagytok együtt?

2020. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!