Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha lent van a baba?

Baj ha lent van a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok


17 hetes vagyok és ma a csípőcsontomnál hallottam a baba szívhangkát, alig találtam meg...emellett ma elég sokat sétáltam és iszonyatosan fáj a derekam, alig bírok feküdni is.



2020. okt. 10. 22:16
 1/9 anonim válasza:
2%
Szaladj orvoshoz 🥺remélem nincs baj.
2020. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
??
2020. okt. 10. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
#22.47 Nem szó szerint értette a szaladást...
2020. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem, lényegtelen. A szarkazmus meg nem kell. Nyilván azért kérdezem, mert első baba és aggódom.
2020. okt. 10. 22:52
 5/9 anonim válasza:
Öhm, én nem tudok segíteni, csupán tanácsot adtam, hogy menj orvoshoz. És ugy ertettem, remélem nem lesz semmi baj a babával, minden oké, azért letámadni nem kell
2020. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha így gondoltad jó szándékkal, akkor köszönöm :) 2 napja UH-n minden okés volt, csak mostanában nem hallottam ennyire lent a babát.
2020. okt. 10. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, nyugi! néha így van, néha úgy :) könnyen el tud még bújni, nagyon picike, simán elfér egészen lent is. Az meg, hogy fáj mindened... hát, sajnos azt kell, hogy mondjam, szokj hozzá :D Amúgy meg kitartást! (De ha rossz megérzésed van, vagy nagyon aggódsz, inkább nézesd meg feleslegesen, mint hogy baj legyen.)
2020. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira fáj a derekam, hogy elsírtam magam :( Nem hiszem hogy a babával lenne gond, hiszen mozgásra fáj, nem görcsös vagy lültető
2020. okt. 10. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál egyszer (már a vége felé) úgy becsípődött a hátam, hogy egy óráig bőgtem, mire valamit javult, de csak 2 nap után múlt el... Szóval ilyen van, tudom... De sajnos ki kell bírni, nincs más... Pihenj sokat, szedj magnéziumot, és találj egy kényelmes testhelyzetet. Ja, és kismamapárna, akkor is, ha nincs még pocakod - egy áldás, hidd el! Kitartást!
2020. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!