Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet belőle?

Szerintetek baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

7hetes terhes vagyok,most figyeltem fel,hogy a bugyimon van 1-2 barna folt,nagyon megijedtem,1 vetélésen és 1 kémiain vagyok túl.Kicsit görcsöl a hasam,nem vészesen,de azért érzem.

Baj lehet a babával?Mit csináljak?

Csak pénteken van doki,csak akkor tudom megnézetetni,hogy minden rendben van-e.



2020. okt. 7. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Monsjuk fogod magad és becammogsz a legközelebbi sürgőssegire, vagy nőgyógyászati ügyeletre.

Igen a barnázás, görcs nem jó se nem játék.

Azért ne a gyk népének írj ilyennel, hanem öltözz és menj orvoshoz most!

2020. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok,csak úgy becammogni az ügyeletre,nincs kocsim,nincs olyan aki a közelemben kocsival rendelkezne és eltudna vinni,a gyerekem meg alszik őt nem rángathatom fel,párom meg dolgozik innen nagyon messze.

Így egyenlőre itt tudok kérni csak segítséget,fekszem,vettem be magneb6ot.

2020. okt. 7. 20:58
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Pedig neked most utrogestan kellene minimum.

Lehet progesteron hiány, lehet hematoma. De lehet vetélés kezdete is.

A magne b6 feletjsd el, nem sokat ér. Írass magnesi citricit.

2020. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Alaphelyzetben ez előfordulhat egészséges terhességnél is. De neked már volt két vetélésed (a kémiai terhesség nem más, mint korai vetélés).

Szóval én nem kockáztatnék. Ha biztosra akarsz menni, valaki csak tud vigyázni addig a gyerekre, akár egy szomszéd, barát, vagy rokon!

Nem tudom, milyen messze van a kórház, de ha más nem, lehet mentőt hívni!

2020. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A mentő nálunk ilyenre nem jön ki,max 1-2 órával később,nemrég költöztünk ide így se ismerős se rokon se olyan szomszéd nincs akit megkérhetnék.

Szüleim messzebb élnek,páromnak 3-4óra lenne mire ideérne,testvéreméknek úgy szint,de nekik is van gyerekük.

2020. okt. 7. 21:07
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, ha nyers leszek! De milyen választ vártál?

Túl vagy két vetélésen. Barnázol (ami ugyebár pecsételő vérzés) és görcsölsz!

Igen, ebből lehet baj. Nem biztos, hogy lesz, de nagy az esélye!

De ha elmész dokihoz, akkor még lehet, tudnak segíteni. Lehet, ráér pénteken is, de lehet, már késő lesz.

Ha megmondod a mentőknek, hogy túl vagy két vetélésen, és pecsételsz, és görcsölsz, kötve hiszem, hogy nem mennek ki!

Párod 3-4 óra alatt hazaérve. Addig nincs egy szomszéd, aki vigyázna a gyerekre?

És ha két gyereked lenne, és az egyiket kórházba kellene vinni? Csak találnál rá megoldást, nem?

2020. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is az jutott eszembe, hogy ennyire 0 segítséggel necces a 2 gyerek

Ha az egyikkel van valami, akkor mi lesz?

2020. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi panik. Sajnos nem sokat lehet tenni.

Vegyuk sorba a lehetosegeket:

1. Progi hiany: azt azert nem ugy kell elkepzelni, h pikkpakk elmegy a baba, ha nincs potolva a progi, persze nem art az utro, de ha csak holnap kapsz, ettol addig nem vetelsz el

2. Hematoma: semmit nem tudnak kezdeni, fekudni kell es bizni

3. Veteles: szinten semmit nem tudnak kezdeni.

Szoval kar osztani a kerdezot, van baja enelkul is. Pihenj, fekudj, ha holnapig nem mulik menj be a korhazba.

2020. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg ha van terhességi teszt otthon, akkor nézd meg nem halványodott-e...mást sajnos nem tudok tanácsolni :(
2020. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy abszolút nem jó jelek ezek és az eddigi történet se,de sajnos ez van,a 2 gyereknél sajnos vagy vinném a másikat is,de remélem addigra nem kell hetente mennie páromnak vidékre.

Így ő tudna segíteni később,de az is megoldás lesz hogy az anyósomat megkérem jöjjön fel,de ő is csak holnap tudna jönni.


Lehet hihetetlen,de mivel nemrég költöztünk ide ezért igen nimcs itt senkim akire rábízhatnám a gyerekemet.

Megtennék mindent,hogy betudjak menni,de sajnos órák kérdése.

Sógoromék nem tudnak jönni,most kérdeztem meg,pont a gyerek miatt,meg testvérem is várandós.


De köszönöm válaszotokat.

2020. okt. 7. 21:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!