Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális hogy így fáj a...

Ez normális hogy így fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6+3 hetes terhes vagyok.

Iszonyatosan fájnak a melleim. A bimbóim nagyon érzékenyek de főleg a bal mellem ami nagyon fáj. Izomlázszerűen, néha a hátamban a bordáimban érzem a fájdalmat ami főleg a bal mellemből árad.

Érzek pici bogyókat is mellemben, gondolom a nyirokcsomó, néha belenyilal a fájdalom.

Most a bal mellem alatt lett Egy ponton nagyon érzékeny.

Sajnos hajlamos vagyok nagyon rá parázni mindenre, főleg hogy első baba.

Nyugtassatok meg hogy ez a fájdalom amit a mellemben érzek meg ezek a fájdalmas mirigyek, hogy a hátamban, mellkasomban érzem néha a fájdalmat az normális?!

Azóta van ez főleg amióta terhes vagyok.

Csak ijesztő számomra ezek az érzések illetve hogy nem e baj hogy főleg csak a bal mellemben vannak fájdalmak?!

27/L


2020. okt. 11. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teljesen normális.
2020. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Amúgy a mirigyeket érzed megduzzadva.
2020. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fu nekem is ki.ttul fajt.
2020. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen normális, nekem is fájnak, és nem mindig egyszerre. Melltartót nem is nagyon tudok felvenni most, mert csak szorítja, és rosszabb.

De vannak napok, amikor meg egyáltalán nem, nem is feszül. Az is normális.


8 hkm

2020. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normàlis . Nekem is nagyon fàj. 11 hkm
2020. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen normális mindhárom terhességem alatt fájt, meg is kérdeztem az orvostól és mondta hogy normális
2020. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fajt... A bimbok azota is fajnak, foleg este ... 35 hetes vagyok,kicsit parazok is a szoptatastol, ha igy fog fajni akkor is.. Hat sirni fogok ha megcucizza a kisfiam :\
2020. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es lehet, hogy fájni fog, de az úgy ott már más lesz. Ez a típusú fájdalom nekem a szules előtt 1-2 héttel már elmúlt.
2020. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 hétben vagyok fokkal jobb, mint előtte volt, de most is iszonyatosan fáj/érzékeny.
2020. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!