Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7 hetes terhesen normális...

Kb.7 hetes terhesen normális ha úgy érzem a mellem mint első terhességemnél mikor megindult a tej?

Figyelt kérdés
Legelején vagyok de iszonyat módon fáj a cicim.eddig csak fájdogált de mostanában egyre jobban fokozódik és már olyan fura érzés is van néha benne mint mikor elsö gyerekemnél megindult a tej.nem korai ez még?már nöttek is legalább egy méretet
2018. aug. 23. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, de elejétől így érzem én is. Feszül, és nő is rendesen, pedig az első terhességnél alig nőtt valamit, szülés után, a tejbelövelléssel lettek nagyok. Nekem is folyamatosan olyan érzésem van, mint amikor megindult a tej, mintha teli lenne a mellem.
2018. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is második terhességem, ugyan így vagyok. Az elsőnél észre sem vettem szinte, most meg még a melltartó is irritálja.
2018. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességem úgy kezdődött,hogy 3 nappal az esedékes menzi előtt olyan érzés volt a melleimben,mikot belövel a tej,és pár csepp ürült is.Mivel nem szokott ilyen premens tünetem lenni,és volt itthon tesztem,ellőttem.Jól látható pozi lett.
2018. aug. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első terhessègnél kb. 2-3 hètig fàjtak a melleim az elején, most a másodiknàl nem akar abba maradni, 9. héten járok.
2018. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz,hogy első terhesség,de nekem is a legelejétől kezdve fáj a mellbimbóm
2018. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!