Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltatok ti unalmatokban?

Mit csinaltatok ti unalmatokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kicsit lehet hülyén fogalmazon de anyukák akik már othon maradtatok hamarab nem mentetek meloba mivel foglaltatok el magatokat?

Én meg dolgozom de vannak szabadnapjaim,meg 2hónapot lekel dolgoznom de aztan meg 4 hónap van a szulesig(13hetben vagyok)

Csaladi valalkozas es igy egyeztunk meg h ugymond karacsonyig maradok,de aztan othon pihenek:)de felek hogy megfog olni az unalom,ma is nalunk rossz az ido semmit sem lehet csinalni es igy belegondoltam milesz velem 4honapig.A haz csillig villog ugyhogy a takaritas nem ér😌ti mivel foglaltatok le magatokat?elore is koszonom


2020. okt. 13. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Olvastam, sorozatokat és filmeket néztem, jó időben sétáltam. :)
2020. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretnék kioktató lenni, de ajánlom figyelmedbe a magyar nyelvtan megtanulását és helyes alkalmazásának elsajátítását. Erre 4 hónap még kevés is lesz!
2020. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi kedves 2 a kioktatast😆rad van mindenkinek szuksege
2020. okt. 13. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Sorozatot neztem, takaritottam, foztem, rengeteget sutottem (edesszaju lettem terhesen), vasarolgattam, kozmetikus baratnomhoz bejarkaltam.
2020. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Bizony rohadt ciki lesz, amikor a gyereknek segíteni kell a tanulásban, de nem fogsz tudni, mert fingod nincs, hogy egyes szavakat hogy írják.

Igaza van a kettesnek. Nem késő tanulni. És mivel unatkozni fogsz, hasznos is lesz. Ez is egy válasz a kérdésedre.

2020. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én hánytam.
2020. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
En dolgozom terhesen es tudok helyesen irni.
2020. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Mennyire szemét némelyik kommentelő, nem értem nektek miért fáj az, ha a kérdezőnek esetleg nem tökéletes a helyesírása.. Gondolom ti annyira tökéletesek vagytok mindenben..
2020. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Készülök a nyelvvizsgámra, de posztgrad képzésre is járok. Edzek 2x egy héten. Hamarosan költözünk. Én ugyan még dolgozom, de annyi a dolgom, hogy elmenne nélküle is az idô.
2020. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Már 6 hetes terhességi korom óta itthon vagyok, most vagyok 38 hetes. Hidd el el fog repülni az a pár hét, nekem ez a hosszú idő is hamar elmúlt. Takarítás, főzés, kutyasuli, séta, sorozatnézés, kb ezekkel mentek el a mindennapok. Oké hogy most csilivili a lakás de gondolom nincs takarítónő felvéve szóval hétről hétre ki kell takarítani nem?


Egyébként én is egyetértek a 2-es válaszolóval.

2020. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!