Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltatok ti unalmatokban?

Mit csinaltatok ti unalmatokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kicsit lehet hülyén fogalmazon de anyukák akik már othon maradtatok hamarab nem mentetek meloba mivel foglaltatok el magatokat?

Én meg dolgozom de vannak szabadnapjaim,meg 2hónapot lekel dolgoznom de aztan meg 4 hónap van a szulesig(13hetben vagyok)

Csaladi valalkozas es igy egyeztunk meg h ugymond karacsonyig maradok,de aztan othon pihenek:)de felek hogy megfog olni az unalom,ma is nalunk rossz az ido semmit sem lehet csinalni es igy belegondoltam milesz velem 4honapig.A haz csillig villog ugyhogy a takaritas nem ér😌ti mivel foglaltatok le magatokat?elore is koszonom


2020. okt. 13. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Te kérdezted..

Eredetileg idegennyelv-tanulást akartam írni,

de elég, ha a magyar helyesírást.



Én is költöztem...

2. Babánál , pedig elment az idő a nagytesóval

2020. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a baba után nem lesz ilyen gondod, hogy unatkozol. Szóval élvezd ki a maradék időt, hogy bármit megtehetsz.
2020. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olvasok, kézműveskedek, főzök, néha megnézek1-1filmet. Sokat beszélgetek online és telefonon a barátaimmal és a családommal, akikkel mostanában keveset tudok találkozni. Elhatároztam, hogy megtanulok tisztességesen sütni (eddig a muffinig terjedt a tudásom😃), szóval gyakran sütök valamit. Bár nálunk is mindig tisztaság és rend volt, de most van időm olyan dolgokat is elvégezni amik mindig elmaradtak, mert volt fontosabb dolgom náluk: kiszanáltam régi nem használt ruhákat és lakastextileket és rászorulókhoz juttattam, rendbe raktam a javításra szoruló ruhàinkat-leesett gombok, rossz zipzàrak - apró luk itt-ott..Elvittem a tisztítóba dolgokat, amiket itthon nem tudok kimosni, és bár nyilván nem retkesen lógtak a szekrényben, de jót tett nekik egy frissítés. Kipróbálok új hobbikat. Szezonális dekoraciókat készítek az otthonunkba.

Dolgozok a baba szobán, kézzel festett minták kerülnek a falaira🙂

Online vásárolgatok a babának dolgokat.

Sokat olvasgatok a baba fejlődéséről az interneten.

Ha pedig itthon van a férjem közös programokat csinálunk.

Az elején nagyon féltem, hogy milyen lesz itthon, mert hozzá voltam szokva a pörgős munkámhoz, de muszáj volt táppenzre jönnöm, mert fizikailag is megterhelő munkám van, sokat kell emelni. Azóta nagyon megszerettem itthon lenni és egyre jobban eltelnek a napok.🙂

2020. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!