Lehet e terhes?

Figyelt kérdés

Párommal tíz napja voltam együtt, óvszer nélkül, de megszakítottuk.

Ezután volt egy megfázásom amire Monural antibiotikum port kaptam, de emiatt meg gombás fertőzésem van jelenleg amire kúpot használok.

Azért kérdezem, hogy terhes vagyok e mivel enyhe, barnás vér van a fehérneműmön és hallottam, hogy amikor a petesejt beágyazódik akkor enyhe vérzést lehet tapasztalni.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 19. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
14 nappal az együttlét után tesztelhetsz.
2020. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. okt. 19. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán van tényleg ilyen vérzés a valóságban. En inkább arra tippelnek, hogy valami kupot vagy ilyesmit kaptál a gombára és az színezi el a huvelyvaladekot.
2020. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kúp sárga és pont emiatt aggódom. Felismerem amikor vért látok. Lehet rosszul helyeztem fel tegnap este, de akkor már korábban lett volna vérzésem.
2020. okt. 19. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos volt már olyan cefett gombás fertőzésem (antibiotikumnak köszönhetően) ami gyulladásba ment át és barnázással- vérzéssel járt.
2020. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes a gombás fertőzésem. Nem viszket, csak enyhe túrós váladékom van. Nem is fáj
2020. okt. 19. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
1%
Fujj b...g
2020. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre én kizártnak tartom, hogy pont most lennél terhes.

Előbb gondolom, hogy annyira oda van a hüvelyflórád, hogy az miatt barnázol.

2020. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz segíteni inkább ne írj. Amúgy is érzékenyebb vagyok arra, hogy gombás fertőzésem legyen és ez egy természetes dolog. A tüneteimet írtam le és azért fordultam ehhez az oldalhoz, hogy segítséget kapjak.

Ha tudni szeretnéd mindent megteszek azért, hogy megelőzzem a felfázást és a gombás fertőzést is. Tőzegáfonya tablettát szedek, nem eszek cukros dolgokat és lactacyd intim mosakodót használok.

Szóval örülnék neki, ha a negatív hozzászólásodat másnak tartogatnád

2020. okt. 19. 22:27
 10/12 A kérdező kommentje:

A többiek válaszát köszönöm!

Sokat segítettetek <3

2020. okt. 19. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!