Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e terhes a barátnőm?...

Lehet-e terhes a barátnőm? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek Én voltam az első, és volt egy olyan problémánk hogy 2 hetente szexeltünk és minden szex után másnap meg jött neki nem is értetem hogy ez hogy lehet ilyenről még nem is hallottam hogy kb 3-4x volt így hogy szex után meg jött neki most meg lett egy olyan problémánk hogy december 6 múlt el neki előtte szexeltünk és utána hogy megint együtt legyünk csak december 27 jött össze de akkor nem jött meg neki utána minden nap csináltuk és lett utána egy olyan baj hogy szex közben teljesen be nyomtam neki és begörcsölt de olyan szinten hogy kb 20 percig magzat pózban feküdt nem tudott kiegyenesedni másnap hanyagoltuk a a dolgokat és sajnos kb másfél hete megint nem találkoztunk és azóta fehér cucc folyik a hüvelyéből és minden nap fáj neki a hasa és görcsöl most fogunk hétvégén találkozni és akkor csinálni fogunk egy tesztet de lehet terhes ? vagy valami más lehet ?
2018. jan. 15. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátnőd? Azonnal menjen orvoshoz, mert amiket leírtál, azok akár valamilyen komoly egészségügyi problémára is utalhatnak! Nem terhességi tünetek, de elég durva problémák, egyáltalán nem normális!!
2018. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem megjött neki szex után. Sok szexuális betegség tűzette az együttlétek után jelentkező vérzés, de ennek semmi közre a menzeszhez. Sürgősen keressen fel egy orvost.
2018. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*tünete, bocsi, telefon...
2018. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez számomra kicsit meg nyugtató én 17 éves vagyok barátnőm 15 éves minél hamarabb elfogok menni az orvoshoz mert eszt én is tudom hogy nem normális csak nagyon azon aggódtunk hogy nem e terhes de akkor ezek szerint nem lehet az ?
2018. jan. 15. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztek?
2018. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb gumi nélkül 2-3 percig volt bent utána gumit vettem fel. Az hogy szex után mindig meg jött neki ugyan úgy lezajlott mint ahogy szokott alapból is
2018. jan. 15. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhes, ha nem most, akkor legközelebb, mikor gumi nélkül kicsit begudod neki. Utána már kár felhúzni.

A tünetek alapján még testileg éretlen a szexre. Az sincs kizárva, hogy elkapott valamit, és méhgyulladás vagy hasonló alakult ki.

Egy biztos: nőgyógyászhoz kell mennie, minél előbb!

Te meg ha nem akarsz gyereket, akkor kicsit se dugd be gumi nélkül! Másodpercre se!

2018. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell orvoshoz menni, hanem a barátnődnek...
2018. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet hogy fél óránként vagy óránkét kell pisilni neki ? eddig ez nem volt
2018. jan. 15. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy felfázott.
2018. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!